Prvo oduzeto vozilo na aukciji !

Prvo oduzeto vozilo na aukciji !

Član
Sad bi bila fora da taj lik kupi svoje vozilo za sitne pare :lol:

A kako mnogi vec zakljucise, nije poenta ovoga da se poveca sigurnost, nego napuni proracun.

Jer ti likovi i dalje mogu voziti - i voze...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sad bi bila fora da taj lik kupi svoje vozilo za sitne pare :lol:

A kako mnogi vec zakljucise, nije poenta ovoga da se poveca sigurnost, nego napuni proracun.

Jer ti likovi i dalje mogu voziti - i voze...

i to ponekad cak i bolja auta :icon_eek:
 
Član
slaba je to kazna, takve treba po hitnom postupku upregnuti u fijaker pa neka se trkaju onda, nek nabije 2 stoje ak je frajer :lol::lol:
 
Član
mislim neka tamnija boja plava mozda nije gti mislim dizel:lol:sta ce njegovoj mami gti...nije mu djavolica mati:lol::lol::lol:a aukcija kupis ga i moras platit sve kazne:lol::lol:dobar sistem kada imas vise kazni nego sto je cijena tvog auta uzmu ti auto i prodaju:lol::lol:
 
Član
Sjecam se slike iz Avaza... Golf 3 GTI je bio u pitanju...barem je znak GTI bio na masci... :icon_biggrin:
 
Član
ne znam vala nisam nesto za to oduzimanje auta ipak svi mi divljamo neko vise neko malo manje.....al ovaj je prekuco hehe:123::123::123:
 
Član
Koliko je sjecam upitanju je crna trojka GTI, tom liku su isto zapljenili astru gsi crna isto... Ljutaaaaa pravo :D Svica table ja mislim. A i treba liku uzeti auto jer je napravio vise od 20.000KM duga drzavi, nema mu druge jbg :)
 
golf je prije bio 1.4 sad je gti 8v ali je utegnut i odradjen pravo, gewinde i ostali kurci,
to mi je od druga auto
 
Ma ovo za oduzimanje auta mi je bas glupo :icon_eek: strpat ga u zatvor i gotova prica, a ako je neka budala nace on opet neko auto pa ce divljat, ipak drzava vise gleda svoj interes jbg!
 
Početnik
Ako je ono sta mislim mescini da je taj momak iz sarajeva mescini da mu je ime Denis znam da
sam tako nesto citao u novinama da je bio neki koji je napravio 200 kazni i da su mu 2 il 3 auta zapljenili
 
marko_bih je napisao(la):
Ako je ono sta mislim mescini da je taj momak iz sarajeva mescini da mu je ime Denis znam da
sam tako nesto citao u novinama da je bio neki koji je napravio 200 kazni i da su mu 2 il 3 auta zapljenili

Jest, to je on.Denis se zove 1989. godiste, ima oko 20 000 u prekrsajima, vozacki nikad polozio i cini mi se 3 auta zaplijenjena
 
Top