Prvi zdrobljeni GT-R

Prvi zdrobljeni GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
gtr-sudar-1.jpg


gtr-sudar-2.jpg


Nakon slavnih prvih sudara Bugatti Veyrona i Audija R8, zabilježen je i prvi žrtvovani Nissan GT-R. Mjesto nesreće je Hong Kong.

'Mi ga još ne možemo ni naručiti, a oni ga već razbijaju', zavapio je ražalošćeni član američkog foruma kluba vlasnika GT-R-a (NAGTROC).

Nisu poznate okolnosti nesreće, niti to s koliko je kilometara na brojčaniku nesretni primjerak preminuo. Pozitivno u nesreći je to da su deformacijske zone evidentno odradile dobar posao, kao i poklopac motora koji u nesreći iskače za nekoliko cm i tako štiti pješake od opasnog kontakta s motorom.

Možda će i Nissan morati organizirati školu vožnje za neiskusne novopečene vlasnike GT-R-a, kao što je to nedavno učinio Bugatti.
 
Član
tibor987 je napisao(la):
glupi japanci, sto nije i vozac zgino govnar kosooki, ovako fino auto razbit...c.c.c.c.c

ja mislim da je ovdje napisano da je Hong Kong lokacija, a to je kolko ja znam u Kini...
 
Član
kad sam vidio slike, nisam ni citao text, nego odokativno preletio...onda ispravka...glupi kinezi ! :D
 
Član
Ne mogu vjerovati kad vidim ovakve komentare, glup i slicno. Brzi auti se cesce razbijaju, nije to nikakva neobicna pojava. Svi koji voze brze aute, znaju koliko u nekim situacijama moze biti veci rizik za nesrecu. Ovdje ne znate cak ni jel vozac kriv, mozda mu se neko ubacio u traku nenadano, pa nije uspio zakociti jer je bio prebrz. Poseban je problem kad neko ko inace ne vozi brz auto, nego ima neku buhtlu na tockovima, dobije brz auto da voza. Tad u sto kracem vremenu pokusa ga sto vise "iskoristiti" i tada se desavaju i ovakve stvari. Ne bi me cudio da je ovdje upravo to slucaj...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne mogu vjerovati kad vidim ovakve komentare, glup i slicno. Brzi auti se cesce razbijaju, nije to nikakva neobicna pojava. Svi koji voze brze aute, znaju koliko u nekim situacijama moze biti veci rizik za nesrecu. Ovdje ne znate cak ni jel vozac kriv, mozda mu se neko ubacio u traku nenadano, pa nije uspio zakociti jer je bio prebrz. Poseban je problem kad neko ko inace ne vozi brz auto, nego ima neku buhtlu na tockovima, dobije brz auto da voza. Tad u sto kracem vremenu pokusa ga sto vise "iskoristiti" i tada se desavaju i ovakve stvari. Ne bi me cudio da je ovdje upravo to slucaj...


gdje da potpisem.. u pravu si
 
ma sve to stoji..ali mnogi koji imaju ovakva auta obcicno se ponasaju ko da mogu radit sta hoce i ko da je cijela cesta njihova..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top