Prvi PS koracici.....

Prvi PS koracici.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozic je napisao(la):
bulex je talenat :cool:

evo ti ideja
ofarbaj golfa u onu vojnu boju :cool:
bio je u maxi tuningu davno golf 4 ko ratni,kamuflaža bež boja,pojasevi ko redenici :lol:

vidio sam to... dosta je sto ga ovako unakazim... :D sad sam nabavio novi ps... portable cs4 thnx 2 Deyo.... pa od sad samo druga auta radim... vidjet cemo... sad cu probati spustiti neko auto... to sam probo i nije mi bas islo od ruke... mozda da napravim kakvu hondu kako je ficho ostavlja.. ? :cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
bulex je talenat :cool:

evo ti ideja
ofarbaj golfa u onu vojnu boju :cool:
bio je u maxi tuningu davno golf 4 ko ratni,kamuflaža bež boja,pojasevi ko redenici :lol:

vidio sam to... dosta je sto ga ovako unakazim... :D sad sam nabavio novi ps... portable cs4 thnx 2 Deyo.... pa od sad samo druga auta radim... vidjet cemo... sad cu probati spustiti neko auto... to sam probo i nije mi bas islo od ruke... mozda da napravim kakvu hondu kako je ficho ostavlja.. ? :cool:

:lol:;)
 
Član
taman sam poceo da lijepo radim i onda sam slucajno klikno na merge visible i nisam mogo prepravljati daljeeee.... :icon_cry:

zajeb.jpg
 
Član
:lol:...pa dobro je nije lose...imas talenta...za par mjeseci ima da deres sve PS majstore:icon_biggrin:
 
pa u historiji izbrises zadnji korak i ponovo radi :)
izbrises to sto si uradio Marge visible i mores nastavit da radis :D
 
Član
najbolje ovako namjsti ps da ti izgleda,meni je ovako najlakše kad radim,evo skrinšot
ja ne učestvujem na ps chanlenge 3 pa mogu staviti wip,inače ne bi bilo dobro stavljati ako se učestvuje :D

 
Član
a nije mi bilo historya posto sam dobio novi ps... pa sam tamo vamo dok se nisam malo snaso... al dobro je... inace kad skontam to merge visible je jako dobro... ako imas dobar timing sa njim... :D
 
Član
bulex je napisao(la):
a nije mi bilo historya posto sam dobio novi ps... pa sam tamo vamo dok se nisam malo snaso... al dobro je... inace kad skontam to merge visible je jako dobro... ako imas dobar timing sa njim... :D

to je ono CTRL+SHIFT+E :D
 
Član
Trozic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
a nije mi bilo historya posto sam dobio novi ps... pa sam tamo vamo dok se nisam malo snaso... al dobro je... inace kad skontam to merge visible je jako dobro... ako imas dobar timing sa njim... :D

to je ono CTRL+SHIFT+E :D

ma napravio sam sad sve... i history i budalastinje... polako... kad ce challange slijedeci? :lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
a nije mi bilo historya posto sam dobio novi ps... pa sam tamo vamo dok se nisam malo snaso... al dobro je... inace kad skontam to merge visible je jako dobro... ako imas dobar timing sa njim... :D

to je ono CTRL+SHIFT+E :D

ma napravio sam sad sve... i history i budalastinje... polako... kad ce challange slijedeci? :lol::lol:

biće akobogda ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top