PRVA Duja R32 u Hrvata, LOW LIFE

PRVA Duja R32 u Hrvata, LOW LIFE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
"Siniša Selimović se bacio u trošak od xxxxE i ubacio u svog LOW LIFE-a R32 motor iz Bube RSI (R32 250HP) koji je još pojačan na 280KS. Mehaniku je svu složio sam a struju mu slaže Petar (Rallye VR6). Auto je prekjučer upalio ali ih je zajebavala pedala gasa, nije primao gas. A pošto je instalacija kemija samo takva nije ni čudo. U autu je struja od G60, dio motorne struje je od VR-a a dio od Golfa V6 2.8 24V. Uglavnom Perica je to sve pospojio i radi. Ali da mene jučer nije bilo još nebi primao gas. Na moju inicijativu išle su se još jedamput provjerit žice na pedalu gasa te smo utvrdili da su neke žice pomiješane bilo. To je riješeno i auto bolesno prima gas. Danas se očekuje završetak radova i probna vožnja. Perici sam dao fotić da to sve poslika i posnimi pa će vjerojatnije kasnije nešto od toga biti prikazano"

197.jpg

162.jpg

slika108hb0.th.jpg

slika111cy4.jpg



preneseno sa www.vwclubcroatia.com
 
Član
Mene samo zanima kako u Golda do=vojku moze da se stavi svaki motor sto neko zamisli majku mu..
Projekat respect izvjestavaj nas dalje nissmo
 
Član
Sjecam se kada je izasao u autoklubu, tada je jos bio vr6. I tada je bio odličan, a kamo li sada.
Inače je Siniša prije golfa imao svijetloplavu zastavu 101, s kojom je takođe izašao u autoklubu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top