prskalice farova na golfu 4

prskalice farova na golfu 4

Član
ovako na mom golfu nalaze se prskalice za farove i nece da rade provjerio sam sve i mislim da struja ne dolazi do njih pa ako bi mi neko mogao objasnit kako da ih direktno povezem :D
 
Član
jesil pokušao sa upaljenim svjetlima, i mislim da na njima nema struje nego ih pritisak izbacuje
 
Član
jesam to radio pokusavo sam sa upaljenim svjetlima pa sam duze drzao rucicu od brisaca i opet nista ja mislim da im struja ne ide na pumpicu pa da probam direktno da ih spojim al neznam kako
 
Član
nisu xenon nego oni halogeni ili obicni ali u vecine golf 4 je tako a te prskalice su na njemu zato sto ima zimski paket opreme npr. grijanje sjedista itd. itd.
 
Član
ja mislim da svako auto koje ima perace treba da ima i xenon farove i bocu za vodu veceg kapaciteta
 
Super Moderator
Probaj dva puta povuci rucicu za pranje sajbe, a svjetla moraju biti upaljena, bez njih ne ide
 
Član
ok drug probacu sutra sad nmg evo ti slika pa vidi

2ypkt8g.jpg
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ja mislim da svako auto koje ima perace treba da ima i xenon farove i bocu za vodu veceg kapaciteta

Auto koje ima perače farova ne mora imati xenon , ali auto koje ima xenon mora imati obavezno perače...
 
Top