Provlacenje kablova?!

Provlacenje kablova?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znal netko konkretno gdje da provucem naponski kabl za pojacalo od akumulatora u unutrasnjost auta, vozilo je fiat stilo , za chinch cu se nekako snaci...do sada u autima sam to lagano rijesavo, danas gledo na stili gdje bi mogo pa nigdje da nadjem neku rupu il nekog prostora za provuci kabl :icon_question:

Eto ako netko zna dobro bi mi doslo ako nis' ne uspijem sam onda valja u ovlasteni servis otici valjda ce znati, :lol::lol: daleko mi da idem do Muhe on bi to brzo sredio .... :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Ja sam obicnu izmedju one srednje konzole,gdje je mjenjac i rucna...lako se skida,sada ne znam kako je to na stilu
Ili mozes ispod lajsni na pragovima
 
Član
A moze ispod lajsni al je problem unutra dovest kablo od akumulatora u unutrasnjost, ispod intrument table dal sa desne il lijece strane da probam :icon_question:

[attachment=20882] [attachment=20883]

I kuda posle :icon_question::lol: ovo su sa neta slike
 
Član
Pa jebes ga mora da bude neka rupa kuda idu ostali kablovi unutra ??? Ne znam konkretno al pogledacu sad evo :)
 
Član
Punto, a sacemo i stilo naci samo malo :)

DSC00476.jpg
 
Član
platis brate i sve ce se provuci.
eto ti ede on ti je najblizi on je u tuzli i u zivinicama ima radnju
 
Član
Evo jedan fin stilo, al ne mogu jos da nadjem kuda ide kabal, kad bih vidio uzivo rekao bih ti al pazi ovaj :)

photo.jpg
 
Član
Ma extra drug, ne znam kako si ovo uspio naci al svaka ti cast, svaka ti dala :cool:;)

A castim te cim se vidimo na nekom SR il'budes dolazio u TZ mozda navrnem i ja u Doboj :icon_smile:

Hvala jos jednom ... :hydro::cool:
 

IGY

Član
Emire da je mislio platiti nekome ne bi ni pitao ovde kuda se moze provuci
nekontam vas vise sa tim, plati nekome da ti to uradio, jednostavno ima ljudi koji hoce nesto sami da naprave pa traze savjet
Adi ako nemas vece rupe slobodno zabusi rupu koja ti pase, malo je kasnije zastiti i nemas problema
 
Član
potpuno si upravu igy, hem sto nema svako da "baca" po 10-20KM za svakojake sitnice, hem sto je nekako sladje kad neke stvari sam uradis, pa kolike god da su to sitnice. doduse, ne treba se ni sa svacim igrat, al npr moze on provuci kablove, a ako ne zna spojit, da plati nekom da mu spoji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top