provaljivanje profila na facebooku ?

provaljivanje profila na facebooku ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mom prijatelju je neko prije par dana provalio profil na facebooku i email adresu
pa zatim promjenio passworde i svu lovu sa pokera prebacio negdje oko milion!!
on je uspio vratit email pa zatim i prifil ali love nigdje!!
jeli ovo jedinstven slucaj ili se to cesce dogadj ??
 
Ma profili na facebook-u se hakuju stalno. Ne treba tu mnogo pameti, vjeruj mi :icon_smile:
Sto vise koristis aplikacije (npr. igrice, kao sto je to slucaj sa tvojim frendom) tvoj profil je podlozniji upadu crackera, lamera... Naime, kada prvi put startujes neku aplikaciju na face-u pojavi se onaj uslov u kome se trazi tvoja dozvola da odredjana aplikacija raspolaze privatnim sadrzajima tvog profila... Ti dozvolio - oni raspolazu :D
 

MTR

Član
pa nema ko ne pregleda profile na Faceu , od CIA, NSA do blesavih Kineza , pa ima raje odavde koja klepa chipove
 
Početnik
Ma to je bezze zato nemam tih aplikacija srcadi ovo ono jedino igram mafia warsa i gangster city-a ono ostalo nedaj boze nikom :cool:
 
Član
:lol::lol: da ukradu nesto vrijedno pa hajd, all chipove za poker:lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma to uglavnom provale kada vide da neko ima dosta chipova na pokeru...1M je 2KM...dakle to je pljacka...
drugu su mi ukrali tako 150 miliona to je oko 300 KM u prodaji...on je to prodavao i dobre love digo
 
Član
sva sreca pa nemam nista na pokeru, sve potrosio:D

a meni je jednom neko upao u chat i pisao...ja pricam s drugaricom a ulijece neki tudji komentar i podj*ava...:icon_mad:
 
Član
i meni je neko jednom skinuo sve cipove,,sreca u mene bilo samo 50000,,al nije mijenjao pasvord nego sam ga ja promijenio cim sam to vidio ;)
 
MTR je napisao(la):
pa nema ko ne pregleda profile na Faceu , od CIA, NSA do blesavih Kineza , pa ima raje odavde koja klepa chipove
CIA, NSA... to su institucije. Oni cesljaju cijeli net, ne samo Fb. Ne vjerujem da ce neko od nas primjetiti kad mu ova gospoda udje na profil ili u sistem :icon_biggrin:
Facebook je osnovan na platformi CIA (kruzi prica da ga je osnovao student, koji je sada kao najbogatiji covjek na svijetu - MALO MORGEN :icon_twisted:), a cilj je bio *saznati tacan broj ljudi koji imaju pristup netu*... Medjutim, malo su se zeznuli u proracunu, nisu racunali na lazne profile :lol:
Svejedno, Fb predstavlja najvecu bazu podataka na svijetu :D
 
Član
facebook ostnovao lik koji je mazno ideju od studenta. student nije imao para da finansira ideju i ovaj mu mazno. kasnije ga tuzio i dobio je neke "sice" (nije ni milion :D)

a sto se tice tih provaljiivanja, nek provaljuju vala, nece nista pametno naci :lol:
 

MTR

Član
Niki Lauda je napisao(la):
MTR je napisao(la):
pa nema ko ne pregleda profile na Faceu , od CIA, NSA do blesavih Kineza , pa ima raje odavde koja klepa chipove
CIA, NSA... to su institucije. Oni cesljaju cijeli net, ne samo Fb. Ne vjerujem da ce neko od nas primjetiti kad mu ova gospoda udje na profil ili u sistem :icon_biggrin:
Facebook je osnovan na platformi CIA (kruzi prica da ga je osnovao student, koji je sada kao najbogatiji covjek na svijetu - MALO MORGEN :icon_twisted:), a cilj je bio *saznati tacan broj ljudi koji imaju pristup netu*... Medjutim, malo su se zeznuli u proracunu, nisu racunali na lazne profile :lol:
Svejedno, Fb predstavlja najvecu bazu podataka na svijetu :D

jest brate , ne trebaju im vise spijuni i operativci koji gledaju ko sta radi , sve sam napises , ko si , sta si , odakle si , ko ti je zena , mama , rodbina , jos sto je najbolje znaju da si u kuci i da ne mozes nikakav belaj napravit

:lol::lol::lol::lol: ha ja ludnice , Total Under Control
 
Član
najjednostavnija stvar ... je hackovati profil fejsa :) ... treba ti 10 rijeci :D i prava mail adresa :lol::lol::lol:
 
Član
Ja kad sam o ovome otvorio temu i pisao meni se ljudi smijali evo sad:lol::lol::lol::lol::lol:

najvise je zbog kojekakvih igrica na fejsu...i onih "grupa"

mom jeranu vec 3 put deru profil i mail....:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top