Prostiraci

Prostiraci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna gdje bih mogla napraviti prostirace za auto? Originalni u autu su se prilicno pohabali,a u Hyundai servisu uopce ih nemaju na stanju,Pa bih voljela da mi neko napravi identicne kao sto su mi originalni! Interesuju me lokacije u Sarajevu !!!
Hvala unaprijed
 
na ilidzi ima, kod benzinske promnig, kazu da dobro urade, a poprilicno je jeftino, a imas i kresevu firmu, koja radi bukvalno na nivou fabrickih, samo ne znam do koliko para mislis ici, jer u kresevu je poskupo i ne isplati se ako nije bas neko auto...
 
GOX01 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
imal li gdje blize gradu i meni treba isto ;)

cisto sumnjam, pa nije ti ilidza daleko mozes otici do dole;)

i to sto kazes al neznam da mi je bar tacna adresa ili naziv firme

hmm ne znam tacnu adresu, ali obrati se clanu Lexillium sa foruma, znam da je nedavno pisao da je radio tu prostirace, vrlo povoljno i kvalitetno
 

gox

Član
olensoner je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
imal li gdje blize gradu i meni treba isto ;)

cisto sumnjam, pa nije ti ilidza daleko mozes otici do dole;)

i to sto kazes al neznam da mi je bar tacna adresa ili naziv firme

hmm ne znam tacnu adresu, ali obrati se clanu Lexillium sa foruma, znam da je nedavno pisao da je radio tu prostirace, vrlo povoljno i kvalitetno
ok tnx
 
Član
Kad ides sa Ilidze prema pumpi PROMING malo prije skrenes desno i smotas jedno 180* polukruzno i doci ces pravo, a imas i reklamu firme, j mislim da je jedno 2X5m e ako je fulis onda jbg :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top