prosirivanje rubova

prosirivanje rubova

Potrebna mi je pomoc !!!!
Posto sam nabacio 9j felge sa 225 gumama pozadi na keca !!
Da li trebam ili moram prosirivati rubove (policija,tehnicki)???
Ja bi maximalno htio sa onom spravom 5-10mm izvuci !!
Ima li ko u TZ -kantononu da radi to ???
Blatobran je iznutra povaren !!!
Ovako izgleda !!!
hvala unaprijed
 

Prilozi

  • slike 04.10 056.JPG
    slike 04.10 056.JPG
    234,2 KB · Pregleda: 81
  • slike 04.10 057.JPG
    slike 04.10 057.JPG
    240,7 KB · Pregleda: 95
Sto se tice nase policije i tehnickog i ne moras...Jedino ako ces ici negdje van mozes imati problema...Sto se tice "sprave" za sirenje rubova imas kod Djuga recimo, a ima momak u Tuzli - Moluhama koji to radi ;)
 
ako ne mislis spustiti auto ne diraj obrve ako mislis onda moras raditi, ja sam masinom za izvlacenje izvukao svoje i sve popucao lak sad moram lakirati obrve i napraviti prelaz i polirati i nadati se da se nece primjetiti :p u mene su isto 9jota et 15 i ploce od 2,5cm
 
Legend
sa policijom u BiH nemas problema , bar jos ne nadam se :D

mozda kad bi jos 1 do 2cm spustio auto nazad nebi bilo problema , vidim da ima bar 5-6cm lufta

a ako bi isao zadnji kraj haman do gume,onda definitivno prosiriti malo da ne kaci , na amortizere/gewinde staviti tvrđe odbojne gume i to je to
 
Član
ako je dovoljno čvrst nazad,, neka stoji, nećeš imati problema;) šteta je sad proširivati ipak je kako vidim friško lakiran, jedino kad bi malo izvlači tad ne bi morao lakirati:icon_smile:
 
ma fazon je sto moram lakirati ,pa reko kad vec radim da zavrsim odjednom odma sve, da nemoram kasnije kvariti !!
 
Član
Damir i Amel je napisao(la):
ma fazon je sto moram lakirati ,pa reko kad vec radim da zavrsim odjednom odma sve, da nemoram kasnije kvariti !!

pa proširi ih, koliko moRE:123::123::123::123::cool: biće zlo:icon_twisted:
 
Legend
ako moras lakirati druze onda i prosiri obrve , i spreman si ako bi ga bas htjeo u pod zabiti ;)
 
Ako ces lakirati onda je najbolje da nadjes majstora koji ce ti iskucati rubove...Nikada "masina" ne moze izvuci rub kao kad se iskuca...Fino ih prosiri neka pokriju gumu ;) i bit ce za 10 + ;)

To je ovako nesto
http://s217.photobucket.com/albums/cc130/AkiBMS/Yugo%201600/Skoljka/?action=view&current=img0002eb4.jpg
 
Top