Prosiriti golfa mk1

Prosiriti golfa mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cuo sam da ubacivanjem plocica pod felnu mozemo prosiriti osovinsko rastojanje dali je to neko radio i kako se ponasa auto?
 
Član
ocito mislis na distancere sto se stave prije felge pa felgu na to zavrnes , i felga bude izbacenija prosiri se trag tockova ,razmak izmedju tockova. to imas kupit kod ovih tuning momaka sto prodaju tu opremu i trebaju ti duzi sarafi ili jos jedan set sarafa zavisi od distancera . tokari to rade za nekih 100 km . do nekih 2 cm po tocku mislim da nece bit problema nikakvih . sigurno ce malo prije lezajevi stradat . ja sam to radio,
auto bude stabilinje i tockovi ti zakacaju od rub :) ja sam stavljo nazad , a cuo sam od ljudi sto su stavljali naprijed na auta bez servo volana , volan bude tezak do zla boga
 
Član
cula je napisao(la):
Cuo sam da ubacivanjem plocica pod felnu mozemo prosiriti osovinsko rastojanje dali je to neko radio i kako se ponasa auto?


Pozz,

distancere druze imas raznih sirina, sa i bez sarafa, da se kupi originalno i bez tokara

zavisi samo koliko hoces da rasiris auto i koliko si spreman da platis

Imas nekih momaka na forumu koji pice na distancerima, pitaj ih za njihovo misljenje pa vidi treba li ti to ili ne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top