promjena sijalica u tabli,kako?

promjena sijalica u tabli,kako?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra G,centralna konzola,nerade sijalice.Dole,na onim štelovanjima,puhanje zraka,toplo-hladno,smjer puhanja.
 
Član
sanchez je napisao(la):
Astra G,centralna konzola,nerade sijalice.Dole,na onim štelovanjima,puhanje zraka,toplo-hladno,smjer puhanja.

na stelovanjima neznam koliko je slicno ko kod golfa 4 al kod golfa 4 samo izvadis one krugice sto se pomocu njih steluje i ubacis sijalice obicne male....ako nemas odes negdje i kupis....probaj al nemoj sta iscupati....:)
 
Član
e ovako drugar ja sam to mjenjao nedavno da a da bi promjenio sijalice na tim prekidacima ... moras izvaditi onu sredisnju konzolu citavu tj. onu plastiku, ali moras biti oprezan da ne pocupas sajle sa tih istih prekidaca kao i dzek koji ide u onaj gore bord kompjuter, prije svega moras naravno izavidit i iskopcati cd player i kad ga izvadis mislim da imaju 2 sarafa sa strana koji ga drze, isto tako mislim da ima jedan i ispod pepeljare koji je drzi al nisam 100 % siguran jer neznam ovako napamet, gornji dio one konzole je na zabice tako da tu nema sarafa.. kada skines to svi oni prekidaci su ustvari jedna kutija i sa zadnje strane imaju male sijalice koje samo izvrnes i uvrnes nove ... to je to, ako te jos nesot interesuje pitaj. i sve sto ti je potrebno za ova posao su torexi ...

nadam se da sam pomogao pozz
 
Član
Normala,pomogao si puno ali neka te još tu:D
Znam za ona(mislim dva)šarafa ispod pepeljare...ali cd?
Znači moram izvaditi cd i tu su preostali šarafi?
Ostaje samo izvlačenje,lagano?

I da,torexe imam,sijalice također:D
 
Član
jeste koliko se ja sjecam znaci ispod pepeljare i kad izvuces player imaju sa strane 2 sarafa koliko se sjecam, ostalo je na zabice ali znaci neces moci skroz skinuti konzolu dok ne iskopcas bord i iskopcas kutiju gdje su ti prekidaci na kojima ti sijalice ne rade .... uglavnom nije nikakva mudrost samo moras biti oprezan zato sto one sajle sa tih prekidaca mogu se izvaliti ako budes vukao na sliku ... samo lagano

normala je napisao(la):
jeste koliko se ja sjecam znaci ispod pepeljare i kad izvuces player imaju sa strane 2 sarafa koliko se sjecam, ostalo je na zabice ali znaci neces moci skroz skinuti konzolu dok ne iskopcas bord i iskopcas kutiju gdje su ti prekidaci na kojima ti sijalice ne rade .... uglavnom nije nikakva mudrost samo moras biti oprezan zato sto one sajle sa tih prekidaca mogu se izvaliti ako budes vukao na sliu ... samo lagano
 
Član
Evo sve rastavio,gdje su sijalice?:icon_question:
Jeli ide jedna ili tri i gdje su,ja ih ne vidim:smajli19:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top