Promjena podloge cajgera Golf2(DIY)

Promjena podloge cajgera Golf2(DIY)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prvo sto vam treba jesu dobri cajgeri za stampu evo link pa mozete skinuti.
http://www.bhtuning.com/istrument-table-cajgeri-za-stampu-t-12304.html
Onda dosta zivaca :cool:..Trebate sve prekidace na instrument tabli izvaditi,radio CD,dio za zrak.
Nakon toga idu sarafi iznad table 2,onda dva u desnom donjem dijelu,onda jedan u sredini,jedan u lijevom donjem cosku,i jos jedan u sredini :icon_smile:
Prije toga trebate rastaviti dio za puhanje zraka :cool:..nemogu se sjetiti kako se zove ovi dugi dijelovi se samo izcupaju gdje se steluju..
Nakon toga rastavite sat tj izvadite ga jedan il idva dzeka iza i sajla..
Onda sa zadnje strane sata imate sarafe odavijete i skinete sat izrezete cajgere st oste prije odstampali i uvucete preko kazaljki da ih ne morate skidati.Odsarafite dva sarafa na cajegru prvo pa onda tek stavite podlogu i onda opet zasarafite i gotovo..

viewer.php
[/URL][/img]

evo sajle gdje dodje
viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

evo ako neznate kako ide samo ih izcupate
:cool:
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

znaci odavijete sa zadnje strane sve sarafe skinete i onda ova dva crna,uvucete podloge korz kazaljku i opet zasarafite ;)
viewer.php
[/URL][/img]

i evo jedna nocna slabo se vidi al ije ekstra u autu :icon_biggrin::icon_biggrin:
viewer.php
[/URL][/img]
 
pa kada si ovako "komplikovan" zahvat radio mogao si i to osvjetljenje promjeniti, nije 7KM puno, grdno ti tako sa zelenim da ne moze grdnije biti ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
pa kada si ovako "komplikovan" zahvat radio mogao si i to osvjetljenje promjeniti, nije 7KM puno, grdno ti tako sa zelenim da ne moze grdnije biti ;)

jes vala da si samo ubacio bijele led-ice to bi bio pun pogodak ;)
 
Član
bas,to za osvjetljenje se slazem, mogle su ici bijele ledice,fino bi bilo na ovu podlogu, kad si ovo radio mogao si odradit i pokazivac goriva i temperature
btw gdje ti je kazaljka od pokazivaca goriva:D

sve u svemu ne izgleda lose,fino je odradjeno;)
 
Član
Ici ce osvjetljenje prekidaca za koji dan ;)
A u tabli mi nisu radile dvije sijalice pa sam ih promijenio i reko sebi vec akd cu rastvaljati staviti cu i ove podloge :icon_smile:

zen_3dom je napisao(la):
pa kada si ovako "komplikovan" zahvat radio mogao si i to osvjetljenje promjeniti, nije 7KM puno, grdno ti tako sa zelenim da ne moze grdnije biti ;)

a nisam znao kako cu imam samo tri sijalice sa zada ;)
a i zivci su mi bili pri kraju:cool:

evo jos kojs slika
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
 
osvjetljenje najjednostavnije uzmes smd LED traku u zeljenoj boji i ubacis gore, skines foliju i to je to, najveca komplikacija je fixirati traku i spojiti je na + i - , ako mozes nazvati komplikovanim.....;)

LED zamjenske ti ne bih preporucio, dosta slabije ce da svijetle jer su okrenute na gore umjesto na dole ka tabli.....
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
osvjetljenje najjednostavnije uzmes smd LED traku u zeljenoj boji i ubacis gore, skines foliju i to je to, najveca komplikacija je fixirati traku i spojiti je na + i - , ako mozes nazvati komplikovanim.....;)

LED zamjenske ti ne bih preporucio, dosta slabije ce da svijetle jer su okrenute na gore umjesto na dole ka tabli.....

Hvala druze a i ovako sam vise nego zadovoljan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top