PROMJENA FARBE ?

PROMJENA FARBE ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me kakva je procedura što se tiče saobraćajne ako mjenjam farbu na autu, da li se šta plaća kolko' traje i ostalo.

samo provjerene informacije il neko ko je to već radio ;)
 
Član
Atest, tehnicki, ja odradio prilikom registracije iz sive u crnu, samo zamolio momka koji mi je radio regu da to napomene, cijena dzabaleske :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Atest, tehnicki, ja odradio prilikom registracije iz sive u crnu, samo zamolio momka koji mi je radio regu da to napomene, cijena dzabaleske :)

stani malo trizex radim i atest i tehnički - il samo tehnički emireX reče samo tehnički 45 KM
 
Član
ma moze samo tehnicki kolko ja znam...zato sam ti i reko, i onda odes u mup da upisu u saobracajnu...
 
KoKUz je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Atest, tehnicki, ja odradio prilikom registracije iz sive u crnu, samo zamolio momka koji mi je radio regu da to napomene, cijena dzabaleske :)

stani malo trizex radim i atest i tehnički - il samo tehnički emireX reče samo tehnički 45 KM

Tehnicki je dovoljan kada registrujes auto kazes da je promijenjena boja i upisu ti to u saobracajnu sa tehnickim sa tom bojom upisanom.Tako su meni rekli u osiguranju kada sam radila
 
Član
djavolica je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Atest, tehnicki, ja odradio prilikom registracije iz sive u crnu, samo zamolio momka koji mi je radio regu da to napomene, cijena dzabaleske :)

stani malo trizex radim i atest i tehnički - il samo tehnički emireX reče samo tehnički 45 KM

Tehnicki je dovoljan kada registrujes auto kazes da je promijenjena boja i upisu ti to u saobracajnu sa tehnickim sa tom bojom upisanom.Tako su meni rekli u osiguranju kada sam radila

Upravo tako. A kada je vec regan onda mislim da se ganja atest, bar mi je tako receno, sreca pa nije bilo mi regano auto :p
 
Član
ma odes na vanredni tehnicki koji kosta istokao i obicni i platis 45Km oni ti izdaju potvrdu sa bojom koja je trenutno na autu i onda odes u mup i oni ti u napomenu napisu da je doslo do promjene boje in npr crvene u crnu i to je to. nije to neka nauka. sto dvaput placat kad moze jednom
 
Član
Ja otisao na tehnicki i trazio zahtjev za promjenu boje vozila. Platio samo 10 KM!!! Poslije toga otisau u SUP i upisali mi u napomenu nove dvije boje. A auto je vec bilo registrovano.
 
Član
ja znam da to vise nemoze LICNO provjerio mjenja se saobracajna prilikom svake promjene na autu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top