Promjena auta / BMW

Promjena auta / BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
RE: Promjena auta

jebo acuru,sad imaš statusni simbol,a i zastavica na autu je extra...
 
Član
RE: Promjena auta

evo mene jao covjece kako ide ovo cudo siknem ga u prvu pa druga pa onda drive ludnica pali gume za sec... Isli mi malo na stazu pa ga provozali max speed 220 km/h tako pokazuje kazaljka ako nelaze.. Al cupa drifr rulezz sa njim.. Odo u servis da promjenim filtere i ulje i ovu sicu potrosnu pa opet da derem cujemo se..
 
Član
RE: Promjena auta

ide ko vjetar imam sad posla oko njega ali bice dobro..
Moram mjenjati filtere i potrosni materijal pa cekam da me zovnu iz servisa ali nikad majku im
 
Član
RE: Promjena auta

super je auto.sreca te pravo prati.od siere dokle dode.nek je sa srecom
 
Član
RE: Promjena auta

Meni nije jasno kako niko nece da kritikuje, svi samo hvale! Pa da si tamo neku ficu kupio pohvalili bi te i tako je na svakoj temi! Za mene je glupo sto si zamjenio acuru, jest da BMW nije los ali zasto si to radio! Vidi se da krv nije voda! Daj ti bosnji BMW, pa makar i u Americi! Ja iskreno zivim za dan kada cu kupiti Jap car! Ali svako ima svoj ukus! Poz P.S. Bez ljutnje!!!!!
 
Član
RE: Promjena auta

Ma nema ljutnje bmw sam samo uzeo zbog zadnje vuce slijedece auto ako bog da ko u rodje lexus is300 djeteta mi meni najjace od rodje ide ko ludo sace ga u bosnu dole dovuci ljetos kad bude dolazio. A jos jedna stvar BMW je mnogo veci i klasa vise auto od Acure acura je mala jes da je jaka ali jbg znas kako ti je kad je u krvi zadnja vuca...

Zna dosta raje sa foruma zasto ja imam to u krvi,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top