Prolem sa ubrzavanjem i snagom

Prolem sa ubrzavanjem i snagom

E ovako da zapocnem. Zacepljen mi je dpf bio totalno to je ocisceno mod servisa i tlak turba je nio nizak i to je ocisceno zaprrljan je i turbo bio.... Auto prw ciscenja je islo mnogo lose.. Sada ide bolje ali nije to to opet. Pre zacepljanja tog auto je kao ludo islo sada ide bolje ali nije blizu te snage od pre. Da li neko predpostavlja je je problem gresaka nema ociscen je izduv .. Pomoc mercedes cl203 122ks
 
To je c200 cdi ?
Da da c200 cdi 2004 sport coupe. Znaci turbo i dpf su ocisceni totalno ali nisam autom isao na auto put na 3ktrecom duze vrijeme jer je auo tek danas goov bio a na posao sam zurio. Ali kada sam vozio kuci osjetio sam da ne ide kao pre desavanja ovog problema. Ne znam stvarno majstor tvrdi da je to to ali ja znam da je auto bolje isao poprilicno
 
Da da c200 cdi 2004 sport coupe. Znaci turbo i dpf su ocisceni totalno ali nisam autom isao na auto put na 3ktrecom duze vrijeme jer je auo tek danas goov bio a na posao sam zurio. Ali kada sam vozio kuci osjetio sam da ne ide kao pre desavanja ovog problema. Ne znam stvarno majstor tvrdi da je to to ali ja znam da je auto bolje isao poprilicno
Sto ne ukines skroz dpf ?
 
Sto ne ukines skroz dpf ?
Da dodam jos prvo sam cistio dpf pa turbinu razlike 7 dana. Mislim da to nije do dpf a jer je skroz novo izgledqo iznutra a zacepio se jer se palila lampa check engine i nije imao snage i zbog tog vjerovatno kada su ocistili dpf bio je ko nov unutar.. A temperatura pre katalizatora i posle je bila 300 stepeni pa je spala na 80 90 tako nesto a postotak zagadjenosti dpf a je 160% pre ciscenja bio i posle ciscenja 160& i dalje stoji ali temperatura je spala za 200 stepeni..
 
Brate,imam tog mercedesa.Radi se o protokomjeru zraka.Nov je 125km,promijeni i filter zraka takođe.Bila je ova tema već na BHT-u kada sam ja popravljao svoj auto.Kopčanjem na ECU će ti izbaciti P100 grešku(Protokomjer) i pored toga još nekakve greške vezano za EGR venil čini mi se.Ali kad zamijeniš to sve se greške resetuju.Pazi samo ukoliko zamijeniš i problem se nastavi,kod mene je bio slučaj da je puko osigurač "engine electronics" br 51 ili 52.Zamijeni i radit će kao nov opet.Sretno
 
Top