prokleta duga svjetla

prokleta duga svjetla

Administrator
samo kultura, tj. nekultura i to je sve... tek poloze uzmu auto upale maglenke i misle da su frajeri...
 
Član
najače ja policajcima blicam i to počesto...

čak i kad nisu krivi, jer mi nekako oni njihovi farovi previše "podignuti" pa udaraju u oči tako da im blicam...

i tako me jednom zaustaviše, zaokrenuše se zamnom i rotacija... što ti nama blicas...reko zato što su vam duga svijetla upaljena... pa mi smo policija, pa reko šta ? a nisam ni vidio tko je koliko su me zaslijepila svijetla... trebali ste makar rotaciju upalit kad se mimoilazimo da znam da je policija...gleda on, i pusti me...
 
Član
a to za maglenek.... najajce mi je bilo zaustavi mene policija i jos jednog momka, mene radi zmigavca sto nisam dao a tog drugog radi magleniki i tamo vamo ja se nekako izvucem ali ovog momka uhvatio peglati.... da ne idem u detalje ....policajac ga pita ZASTO SU VAM GOSPODINE UPALJEN MAGLO SVJETLA,,,, na to ce momak BOLJE MI AUTO IZGLEDA cccccccc sve se odvija po danu :D
 
Salle je napisao(la):
najače ja policajcima blicam i to počesto...

čak i kad nisu krivi, jer mi nekako oni njihovi farovi previše "podignuti" pa udaraju u oči tako da im blicam...

i tako me jednom zaustaviše, zaokrenuše se zamnom i rotacija... što ti nama blicas...reko zato što su vam duga svijetla upaljena... pa mi smo policija, pa reko šta ? a nisam ni vidio tko je koliko su me zaslijepila svijetla... trebali ste makar rotaciju upalit kad se mimoilazimo da znam da je policija...gleda on, i pusti me...

i meni je tako par puta, al bas upaljena duga svjetla, pravac i vidim da su duga i prilazi blize i negasi, upalim i ja njemu al on i dalje negasi kad prodje vidim da je policija i to mi se par puta desilo.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Primjetio sam i ja, znaci uopste ne gase ljudi, ali nikako. I to namjerno, jer po kisi ama bas nista ne vide, i onda kontaju, boli me, necu da sletim s ceste, nek i drugi pali. Takodjer sve veca pojava auta kojima farovi bacaju u p.m. Kad vidim Audi 80, Passata troju, Golf 2 sa ksenonima... najradije bih stao kraj ceste i prenocio... bem ti drzavu...
 
Član
hehe to je tiba lako rijesio, evo zna vjerovatno i Repo...ja sam svoja duga namjestio da biju na metar u visinu i prema lijevo...odnosno kad neko nece da ugasi upalim duga i direkt mu ide u oci...a posto mi j emalo sjenilo to je ziza boli glava...meni duga ionako ne trebaju pored xenona za gradsku i prigradsku voznju, ali kome upalim ima da ocoravi ko baba Vanga..... :D
 
Član
ma narod nekulturan, jos pola ih izgleda i coravo( bez uvrede nekom) ili hoce da po noci vide kao po danu... sta li vec... ali def, pola ih hladno vozi sa dugim, a dosta ih ima koji su stalno sa maglenkama ako su iste u faru...
problem je valjda i u cestama, koje su lose oznacene, ustvari nikako, pa ko vozi po dionici koju ne zna, valjda stalno pali duga...

imam donekle lijek, dugo mi baca komsiji do cetrvtog, pa kad raspalim, nek vide ljudi sta su duga :icon_mad: ili oni iza, imao sam jedno vrijeme spojene dvije maglenke nazad, i na desnoj strani pored lijeve org., sacekam "dugasa", lagano ih upalim i ako treba malo kocnicu... odmah se udalji.... :)
 
Član
Hehe, ja sam to rijesio 100 posto crnom tamnom folijom, kad me obasjaju navece tek onda pocnem nesto da vidim na retrovizore i vani :)
 

MTR

Član
vidim ja narod blica , kontam sta je :lol::lol::lol::lol::lol:

il je narod poblesavio il sta samo niko ih ne gasi pa bio dan ili noc , valda im neispravne lampice na inst.tabli , pretezno su duga upaljena na autima tipa VW Golf 2 , stari Polo , Ford Eskort , dok je ovaj narod sa vise para u djepu malo kulturniji tipa VW Touareg , BMW X5 , ML-ovi itd , posebno kad se vozis iza njega mozes komotno ugasit svoja svjetla toliko su im jaki Bi-Xenoni :D
 
Član
interesantno kod nas u Tk-a se sve vise vozi sa upaljienim maglenkama a murija ne reaguje uopste,da se nesto nije promjenilo u zakonu :icon_question::icon_question:
 
Član
nego da ja pitam dje ima uzeti te po 100w sijalice ja sve prevrnuo ovde nema nigdje h4 mi trebaju
 
tesa je napisao(la):
nego da ja pitam dje ima uzeti te po 100w sijalice ja sve prevrnuo ovde nema nigdje h4 mi trebaju

imam ja nekoliko pari, dodji do sarajeva poklonicu ti, pa da onda kupis i nova sjenila nakon mjesec hahahahah
 
Član
hhhh,dobra tema...
jednom sam se vracao iz viteza po noci,jbg,mrkli mrak,cesta prazna,krivudava,ja krehnem duga i raspalim,upratim da neko ide iz suprotnog smijera,ulazi u krivinu,naravno ugasim odmah...ukaza se sleper iz krivine,kad mi je covjek blicn'o,hajd sto me prepao da sam umalo sletio sa ceste,al sto sam nakon toga sigurno minutu vozio na slijepo...
rjesenje za duga,stavi rasvjetu sa kamiona xD :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
hhhh,dobra tema...
jednom sam se vracao iz viteza po noci,jbg,mrkli mrak,cesta prazna,krivudava,ja krehnem duga i raspalim,upratim da neko ide iz suprotnog smijera,ulazi u krivinu,naravno ugasim odmah...ukaza se sleper iz krivine,kad mi je covjek blicn'o,hajd sto me prepao da sam umalo sletio sa ceste,al sto sam nakon toga sigurno minutu vozio na slijepo...
rjesenje za duga,stavi rasvjetu sa kamiona xD :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: joj lood si majke mi
 
ovi s maglenkama su mi najjaci a 100% ih ima i ovdje na forumu sto je neko reko,,,usred bijela dana ili po vedroj noci to se pale maglenke to ono frajer ljepse mu auto izgleda, ne znam bi li ga zalio il mu se smijao il mu jebo sve glupo selj0cko...
 
Top