Projekti TU, komentari TAMO "Zašto ?"

Projekti TU, komentari TAMO "Zašto ?"

Lijep pozdrav svim članovima

Kao što u naslovu stoji, zašto je to razdvojeno?
Poštujem način rada foruma ali sam uvjeren da je to velika mana. Možda je ova tema već razrađena i
većina zna zašto je to tako ali ja trenutno nisam mogao naći temu o tome.

Lično imam projekat koji bi rado podjelio s vama na ovom forumu ali mi se ne sviđa taj način rada. Jasno
mi je da je to moj problem što mi se to ne sviđa ali vjerujem da bi puno više projekata bilo na forumu da je
projekat i komentari vezani za njega na jednom mjestu.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav od Edina iz Bihaća.
 
Član
To je zato što je nekim ljudima mrsko odvojit više od 60 sekudni da pogledaju projekt, najbolje bi bilo da je sve na jednoj stranici pa da ne moraju listat,,,,
Meni se isto više sviđa da je sve na jednom mjestu!!!
 
Kao i većina ušao sam u podforum "Projekti" jer me zanima kako i šta drugi sastavljaju i slično.
Nije mi trebalo dugo da shvatim gdje su projekti a gdje komentari. Pokušao sam jedno s drugim
da povežem ali se nisam baš dobro snašao i zbog toga mi je bilo ne zanimljivo.
A vjerujem da nisam jedini tog stava.

Lijepo piše da je strogo zabranjeno pisati komentare u projekte ali je moguće ako sam dobro shvatio.
 
Član
napravljeno je iz razloga sto su neke teme znale imati po 50+ stranica, pa ide 3 slike, pa 4 stranice komentara, pa 2 slike i 5 stranica komentara i sl. tako da je napravljeno da su u jednoj temi slike projekta, u drugoj komentari.
ako hoces da ti bude sve na jednom mjestu otvori garazu, ne projekat...
 
Legend
Da, uredjeno je prije svega zbog preglednosti.. Iako bi idealno bilo da se napravi platforma da sve bude u jednom ali da se komentari mogu prikazivati i skrivati po potrebi, medjutim to zahtjeva jako komplikovanu platformu stoga je ovako kako jeste.. definitivno je dosta preglednije ovako, eh sada pokusat ce se naci najbolji nacin da se povezu ta dva podforuma..
LP
 
Razumijem, u samom početku sam rekao da svakako poštujem način rada foruma pa ali da nije po mom ukusu.
Ja svakako imam namjeru nastaviti na BHTUNING forumu, bilo to u projektima ili garaži još ću odlučiti.

Hvala na odgovorima i čujemo se ubrzo
LP :)
 
Član
Ja i slabu dolazim u taj subforum cisto radi tog istog razloga..
Imas "project"-topic sa slikama, recimo 5 stranica slika. Da reagujes, moras
traziti u skroz drugi subforum koji "komentar"-topic ide uz taj "project"-topic.
Ili ako upotrebljavas (koaao ja) "sta je novo?"-dugme.. Vidis interesantan topic
naziv "R35 u VW Lupo", kliknes, kad ono samo komentari pa moras u drugi
subforum traziti koji "project"-topic ide uz taj "komentar"-topic. Nope, no way.
 
Član
teško je ali otvorite neki projekt, pa kad gledate kako napreduje kao da se neki film odvija. Jednostavno prekrasno, a najlakše vam je komentare povezat preko datuma
 
Top