projekt opel manta

projekt opel manta

Član
adem93 je napisao(la):
jbt pa svaka cast bas kao ferrari steta sto nisi i naprijed odradio nesta slicno al sve u svemu dobro ce biti ne sumnjam jos jednom skidam kapu ;)

napred je drugciji nego tu na slikama

LSD je napisao(la):
odete na Vukovo i vidite uzivo :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

kod lakirera jos koji dan i dolazi kod mene
made in usora-zabljak
 
Član
Sve super brate sa srecom bice to prejako xD Samo ovi distanceri malo su zabrinjavajuci :) Ali naprijed ...
 
Član
Imaju slike na fejsu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.312026618860021.72322.100001580558788&type=3
 
Legend
obicno ovakvim (extreme) prepravkama se uvijek fino ismijem,al ovako gledajuci zadnji dio , stvarno nije lose ....i vidi se da je priprema i farba odlicno nalivena , ima li jos slika
 
Član
enesss je napisao(la):
obicno ovakvim (extreme) prepravkama se uvijek fino ismijem,al ovako gledajuci zadnji dio , stvarno nije lose ....i vidi se da je priprema i farba odlicno nalivena , ima li jos slika

ja inace volim german ali moram da napravim nekakav auto koji ce gledati svako a da nije los jos ga nisam zavrasio ali ubrzo ce biti gotov trenutno se radi koza u njemu

olivermx3 je napisao(la):
Nema dalje svaka cast izgleda vrh;)

hvala

soffa je napisao(la):
dajj neko nema to sranje od FB,,postavljaj te na forum hocu da vidim cudoviste...:cool:

bice bice

ado_d je napisao(la):
Imaju slike na fejsu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.312026618860021.72322.100001580558788&type=3

da da

hrđa-tg je napisao(la):
daj te slike da vidimo čudo od auta

bice brzo
 
Član
enesss je napisao(la):
odlicno znaci jos se radi , kad se stigne , poslikaj bas me zanima kako je ispalo

imam slika ali cekam malo da se vise uradi pa ce biti
ima na fejsu slika malo mi ovdje komplikovano ubacivati

evo par slika samo da se vidi da se nesto radi
nzp0zr.jpg

j0v3v4.jpg

2yn1ld2.jpg

2pyok0n.jpg

mma4qs.jpg

2zzji14.jpg

rc2fc7.jpg

2ir18vs.jpg

c2nn5.jpg

e9wxth.jpg

1trekl.jpg

3021ftt.jpg
 
Top