projekt opel manta

projekt opel manta

Član
Little Dragon je napisao(la):
kad je to bilo jer ne nedavno bila na piku mozda prije par mjeseci , negdje u garazi u nedzaricima

bila na mom profilu prodavala se
bas sad ja trebam objasnjavati sve u detalje
koliko me kostala od koga sam uzeo kako sam je dovuko
mislim da nema potrebe za tim evo ti link mog profila i auta
http://www.pik.ba/artikal/1160525/corvette-gt-3055/
 
E bravo to je to , e ne znam meni prijatelj rece da je kod njeg u mahali sada i mislim da su bile iste slike samo adresa Sarajevo , bas cu ga pitati kad dodje
 
Član
Čelični ovo kad sklopiš BMW-a mozes slobodno parkirati u kakvu garazu i samo vremenom paliti da reda radi odradi svoje :lol: po ko zna koji put SVAKA ČAST radis bez greske
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Budza je izgleda malo nervozan momak :lol: opusteno buraz samo popij caj oguli jabuku

po cemu zakljucujes da sam nervozan
noooooooooooo jabuka,vise neko mjesano meso hehehehehhe

trizex je napisao(la):
Nije ti Dragon nista lose mislio, naprotiv, i mene interesuje gdje zavrsi ovakvo vozilo :)

momci mislim da sam reko da sam ga prodo u zavidovice,gdje je dalje otiso
to neznam ali volio bi i ja znati..................
 
Član
colibri je napisao(la):
Čelični ovo kad sklopiš BMW-a mozes slobodno parkirati u kakvu garazu i samo vremenom paliti da reda radi odradi svoje :lol: po ko zna koji put SVAKA ČAST radis bez greske
hvala
ali bmw mi je na prvom mjestu
njega nista nemoze da zamjeni...........ipak 18 godina vozim bmw ....


Little Dragon je napisao(la):
pa ovako po postovima , ja fino pitao ti me napadas :icon_cry: ma ja daj samo mesa i mase :lol:

bas mi nismo zavrsili o vetti
bas ja moram opet govoriti gdje sam uzeo kome sam prodo koliko sam platio koliko samzaradio,buraz procitaj poruke unazad............
mislim da ce ti biti jasnije
nisam te nista napado
ja ne napadam .........................
 
Član
Svaka ti cast, sve sam prelistao od pocetka do kraja, odradio si mantu kvalitetno za svaku pohvalu pogotovo ove farove kako si uklopio nemam reci... Izvestavaj dalje kako napreduju radovi i samo ovako nastavi, a mat crna ce da joj legne ko budali samar, jedva cekam slike :cool:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Svaka ti cast, sve sam prelistao od pocetka do kraja, odradio si mantu kvalitetno za svaku pohvalu pogotovo ove farove kako si uklopio nemam reci... Izvestavaj dalje kako napreduju radovi i samo ovako nastavi, a mat crna ce da joj legne ko budali samar, jedva cekam slike :cool:

hvala drug
 
Top