projekt opel manta

projekt opel manta

Član
sta reci... :icon_question::icon_question:

sve pohvale na trudu, kojeg je ulozeno do maximuma..
auto ce da izgleda odlicno, samo naprijed!
jedina zamjerka je sto kazes da ce mat crna boja.. mozda bi joj bolje lezala neka svijetla boja.. l moje misljenje se ovdje ne pika :lol:
sretno u nastavku!
 
Član
mario05 je napisao(la):
sta reci... :icon_question::icon_question:

sve pohvale na trudu, kojeg je ulozeno do maximuma..
auto ce da izgleda odlicno, samo naprijed!
jedina zamjerka je sto kazes da ce mat crna boja.. mozda bi joj bolje lezala neka svijetla boja.. l moje misljenje se ovdje ne pika :lol:
sretno u nastavku!
hvala,meni se vis svidja mat
 
Član
izvini sto pitam ovdje jesi li ti spasio onu corvetu sa otpada ili si je ti dao na otpad
 
Član
Grga je napisao(la):
chop shop samo ti Lipu fali ;) :cool:


I men' je to prvo palo na pamet :D ... Stvarno se vidi da je bruka love, vremena i truda ulozena u auto i na tome svaka čast, ali je ovo previshe za moj ukus (nije da je moj ukus bitan, auto je tvoje ;)).

Po meni, Manta je Manta, klasik, a od klasika je grehota praviti wanna be Zonde i slicne automobile... Ova crna na početku teme je mogla proci definitivno...

U svakom slučaju zelim ti svu srecu, da ako Bog da uskoro put ugleda ;)
 
Član
Amer je napisao(la):
izvini sto pitam ovdje jesi li ti spasio onu corvetu sa otpada ili si je ti dao na otpad

a gdje je sad ta vetta

buđa je napisao(la):
Amer je napisao(la):
izvini sto pitam ovdje jesi li ti spasio onu corvetu sa otpada ili si je ti dao na otpad

a gdje je sad ta vetta

ak mislis na onu s juznjackom zastavom

OmO je napisao(la):
Sve pohvale, jedva cekam da je vidim ospricanu :cool:

hvala za koji dan samo se snjeg makne
 
Član
druze vidio sam je u nekim slikama na tvom facebook profilu i na oldschoolhr.com forumu bilo je par slika o njoj i pisalo je da je bila na otpadu i da je neko spasio
eo ti druze tema pa pogledaj
http://www.oldschoolhr.com/forums/showthread.php?21782-Corvette-na-otpadu

i sta je sad sa ovim autom
 
Član
Amer je napisao(la):
druze vidio sam je u nekim slikama na tvom facebook profilu i na oldschoolhr.com forumu bilo je par slika o njoj i pisalo je da je bila na otpadu i da je neko spasio
eo ti druze tema pa pogledaj
http://www.oldschoolhr.com/forums/showthread.php?21782-Corvette-na-otpadu

i sta je sad sa ovim autom

ja sam je prodo u zavidovice nekom liku,znaci nisam je ni ja zamislio u djelove jer je auto bilo regularno ispravno ja ga prodo za 14700eura,mozda nisam trebo,al nije bitno,taj lik sigurno je nesto radio na njoj a mozda je i prodo dalje neznam stvarno
nevjerujem da ce otici na otpad to ce neko srediti sebi i ostaviti ipak to je unikat na nasim prostorima,ja sam nju htio raditi prije mante al nju je stetasjeci za nesto drugo,tako da sam je prodo ....................

Little Dragon je napisao(la):
ta corveta je u Sarajevu prodavala se na piku

ja sam je uzeo iz sarajeva
 
Top