projekt opel manta

projekt opel manta

Član
zadnji kraj mi je odlican, laik bi rekao da je neki ferrari upitanju :icon_biggrin:

samo jos naprijed odraditi da bude dobro i bice predobra :cool:
 
Iskreno,meni se ovo ne svidja nesto posebno,ali cijenim tvoj trud :cool: Veliki RESPECT za ovo sto si dosad uradio,nadam se da ce ispasti jako dobra masina od ovoga ;)

Izgleda da su opelovim inzinjerima dana kada su dizajnirali mantu bile po prvi i zadnji put oci otvorene :D
 
Početnik
Nisam neki ljubitelj ovakvih prerada,ali mogu samo reci Svaka Cast.Imas naklon do poda od mene,radis kvalitetno i vidi se da je ulozeno i truda i novca.Sve najbolje u nastavku druze i redovno vrsi update.
:cool:
 
Član
svaka cast, volim i ja vise klasiku, al bice ovo pojava, i svidja mi se to da sve radis od lima, a ne plastic fantastic... sretno u daljeim radovima:cool: izvjestavaj nas redovno... i ovo deklo na poliranje kod pukia..:D, nemoj se ljutiti
 
Član
hvala hvala ,a puki moj dobar drug,daleko mi ici do njega,a sad mi je to hitno ................mada nije iskljuceno da odem do pukia;)

Sarajlic je napisao(la):
Nisam neki ljubitelj ovakvih prerada,ali mogu samo reci Svaka Cast.Imas naklon do poda od mene,radis kvalitetno i vidi se da je ulozeno i truda i novca.Sve najbolje u nastavku druze i redovno vrsi update.
:cool:

hvala brzo ce biti ofarbana naravno odma slike ubacujem

colibri je napisao(la):
manta je ZLO ZLA svaka cast sretno u nastavku :cool:

hvala buraz

:cool:
George je napisao(la):



B.M - Floyd je napisao(la):
Iskreno,meni se ovo ne svidja nesto posebno,ali cijenim tvoj trud :cool: Veliki RESPECT za ovo sto si dosad uradio,nadam se da ce ispasti jako dobra masina od ovoga ;)

Izgleda da su opelovim inzinjerima dana kada su dizajnirali mantu bile po prvi i zadnji put oci otvorene :D

i ja mislim isto hehehhehehe hvala
 
Početnik
projekat je super, svu zelim srecu!
samo oni distanceri su pogibija, nadji zadnji most duzi od nekog auta!
 
Član
:icon_exclaim:
AnDel je napisao(la):
zadnji kraj mi je odlican, laik bi rekao da je neki ferrari upitanju :icon_biggrin:

samo jos naprijed odraditi da bude dobro i bice predobra :cool:

nadam se da ce biti ok

The Borg je napisao(la):
projekat je super, svu zelim srecu!
samo oni distanceri su pogibija, nadji zadnji most duzi od nekog auta!

sve je to super hvala inace sam inzinjer

xxfmanxx je napisao(la):
uh pa ovo su bas ekstremne prerade. svaka cast za rad i trud, samo naprijed. ;)

hvala

idosa je napisao(la):
Sve pohvale za dosadasnje ideje i radove...

hvala

enesss je napisao(la):
sretno u nastavku radova , vidi se da je posao dobro odradjen , a kako ce ispasti , nije svacije da prica , meni se ne svidja ali rad se uvijek cijeni , samo naprijed ovim tempom, nadam se da ce biti strasno dobar ;)

hvala

saledoboj je napisao(la):
Sretno u radovima, bice bas neobicna manta za moj ukus suvise "moderna". Jbg ipak je ona jedini evropski masl kar bar po izgledu :p
je bas hvala


pukim48 je napisao(la):
svaka cast druze, napredujes ti pravo :cool::cool::cool:

ali, najvise sam se obradovao kad sa vidjeo da je pocelo gitovanje...to je veliki korak naprijed ;)

puki brate ona ce za koji dan na farbanje a zami je sto smo daleko htio sam da mi ti poliras djelove na motoru,al radicu ja jos projekata
 
Top