projekt opel manta

projekt opel manta

Član
enesss je napisao(la):
svaka cast za ovaj posao .... vidim na slikama kakva je i kakva bi trebala biti , u vas je manta 2 , a kako bi trebalo biti je manta 1 ........ hoces li preradjivati sa mante 1 ili ??

samo naprijed , ovaj projekat valja pratiti , dosta posla , puno srece u radu ;)
[/nece biti kao manta a bice sasvim nesto drugo malo slicno al ne isto
 
ne znam meni ovaj izgled vuce na to da ima dosta konja i da bude "trkace" auto al et ti to radis ti najbolje znas , da sve bude kako si zamislio :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ne znam meni ovaj izgled vuce na to da ima dosta konja i da bude "trkace" auto al et ti to radis ti najbolje znas , da sve bude kako si zamislio :cool:

nije prvo,koje je uradjeno,nema sikirancije samo naprjed,bice on dobri karaktristika ;)
 
Član
buđa je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
Daj susjed posalji meni slike na mail, pa cu ti ih ja postaviti... ahmicm@bih.net.ba

hvala mesa kralju hehehe nisam se ja jos uhodo ovdje na bh tuningu,al ice to mene hehehehe

Gdje god zapne, slobodno pitaj, tu sam. A ovaj projekat je odlican. Samo nas redovno izvjestavaj, sta-gdje-kako i puno srece u daljim radovima.
 
Član
Moram reci da postujem tvoju odluku za stil, ali meni je :icon_cry:

1. Te distance su van pameti, to ce ti iscupat i potrgat sve sa trapa, pogotovo ako nedaj Boze u jacu rupu upadnes :icon_eek:

2. Za motor extra, lijepo mi je vidjeti u starim autima neke mashala motorcine ;)

3. Stil...pa ne slazem se nikako, evo da je neka polutrulja pa ti svejedno kako je pilas i radis od nje, ali ovako lijep ocuvan primjerak....ne znam, mnogo bi mi bolje i bolesnije bilo da je u crnoj metalic sa sivim kristalima i celicnim sirenim felnama sa dobrom zadnjom gumom...

Ali opet bit ce mi interesantno gledati kako radite i sta se odvija, to sto se ne slazem sa tvojom vizijom, ma tko m euopce pita :cool:
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Najezim se kada vidim ove distancere!!!;)

strasni su 15 cm usput su i adapteri sa 5x110 raspon sarafa na 5x120 a trap sam zadnji ubacio od senatora B ;)

MyX-Mesha je napisao(la):
buđa je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
Daj susjed posalji meni slike na mail, pa cu ti ih ja postaviti... ahmicm@bih.net.ba

hvala mesa kralju hehehe nisam se ja jos uhodo ovdje na bh tuningu,al ice to mene hehehehe

Gdje god zapne, slobodno pitaj, tu sam. A ovaj projekat je odlican. Samo nas redovno izvjestavaj, sta-gdje-kako i puno srece u daljim radovima.

hvala

audicabrio je napisao(la):
ti stvarno nisi normalan :cool: ovo bude ZLO!!!! svaka cast

raspon od kraja gume do kraja gume 205cm

luda masina


tako treba,i ja sam bio ;)

tibor987 je napisao(la):
Moram reci da postujem tvoju odluku za stil, ali meni je :icon_cry:

1. Te distance su van pameti, to ce ti iscupat i potrgat sve sa trapa, pogotovo ako nedaj Boze u jacu rupu upadnes :icon_eek:

2. Za motor extra, lijepo mi je vidjeti u starim autima neke mashala motorcine ;)

3. Stil...pa ne slazem se nikako, evo da je neka polutrulja pa ti svejedno kako je pilas i radis od nje, ali ovako lijep ocuvan primjerak....ne znam, mnogo bi mi bolje i bolesnije bilo da je u crnoj metalic sa sivim kristalima i celicnim sirenim felnama sa dobrom zadnjom gumom...

Ali opet bit ce mi interesantno gledati kako radite i sta se odvija, to sto se ne slazem sa tvojom vizijom, ma tko m euopce pita :cool:
sve ok al ja sam to tako zamislio nakraju neka se raspane hehehehe;)
 
Član
Iako sam vw fan od rodjenja i "opelovce" smatram neprijateljima :p Manta mi je uvijek bila vrha auto.
Jednostavno, pelijepe su mi i mnogo srece ti zelim u radu:cool::cool:
 
Ako bude kako je zamisljeno bit ce opasan za oci ;) al zar ne postoji drugaciji sistem prosirenja nego distancerima, nije bas bajno rijesenje. I steta sto nije neki 24V motor, neznam koji je uopce to 12V motor, nemoguce da ima 150kw jer najaci je 130kw..
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Iako sam vw fan od rodjenja i "opelovce" smatram neprijateljima :p Manta mi je uvijek bila vrha auto.
Jednostavno, pelijepe su mi i mnogo srece ti zelim u radu:cool::cool:

za mene je bmw vozilo nad vozilima,opela nedozivljavam a izgleda njihovim inzinjerima se taj dan oci otvorile u radu kad su mantu smislili ;)

SoundLunatic je napisao(la):
Ako bude kako je zamisljeno bit ce opasan za oci ;) al zar ne postoji drugaciji sistem prosirenja nego distancerima, nije bas bajno rijesenje. I steta sto nije neki 24V motor, neznam koji je uopce to 12V motor, nemoguce da ima 150kw jer najaci je 130kw..

moguce posle da ubacim 24v al sad ide ovaj,neznam tako pise u saobracajnoj,ha neka jaca verzija mozda radjen i tako to,ha danas malo cacnes elektroniku pa dobijes 20-30ps,tako da to nije problem,a prosirenje neznam eto predlozi nesto da bude sirok 2m?
 

MTR

Član
jarane , kad sam pogledao sta radis :icon_eek: , trenutno si moj broj 1 favorit na forumu ;):cool:

samo naprijed i sa srecom , ima tu majstorluka brdo :cool::cool::cool::cool:
 
Top