Projekt Opel Kadett 1984. god. 100 KS - Komentari

Projekt Opel Kadett 1984. god. 100 KS - Komentari

Član
Da naglasim da je ovo projekat od člana Alonso koji je danas postao aktivan na forumu :cool:, pa poželite mu dobrodošlicu. Momak se zove Amir. Sam je u potpunosti radio automobil, od mehanike pa do limarije i farbanja. Inače je kolega sa mog faxa (mašinstvo), i profesionalni je auto-lakirer.
 
Član
mocno ..kad sam vidio da radi bad look ..odma sam pomislio fuj ...al sad ..kad sam vidio ..kako je fino uradjen..vau ...svaka cast...;);)
 
Član
edoze je napisao(la):
masala Zukicu,masala :D
svaka ti dala,samo jos cekam da ga vidim na cesti
nema sta:cool:

Pa mogao bi katkad i do garaze navratiti!!!!!!Nekad si znao a u zadnje vrijeme te nema nigdje!!!!
 
Član
Ideja dobra realizacija loša Žuto crna kombinacija dobra ideja, bad look nepotreban, pragovi nepotrebni, proširenja ok, crte trebalo produžiti preko haube kao i na vezni lim ispod branika,, štop svjetla od-crniti kao i žmigavce, (po mogućnosti naći orginalne zatamnjene) Motor po mogućnosti XE pošto on i nije tako skup, kočnice također staviti sva 4 diska od gsi-ja.

Eto to je moje mišljenje ;)
 
Član
Neznam meni se kađa svidja od pocetka napravljen bas pravi project, jos kad falcare legnu to ce da bude sex i slazem se s gocom xe i miran si pozz!
 
Član
ispadaju li zmigavci prednji?
fin kadjo,imam jednog takvog sa planovima za njega u buducnosti ;)
 
Top