Projekt : Golf TDI cabrio /96-105 000km, karamboliran -slike-

Projekt : Golf TDI cabrio /96-105 000km, karamboliran -slike-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prije godinu dana kupio sam Golfa cabria TDI za 1 500 eura koji je stajao 4g. u garazi i cekao da ga netko (lud) popravi. U meduvremenu je ocerupan, sav prljav od neke crne smjese, pun stakla i otuznog stanja.
Napravio procjenu, odvezao kod limara,nabavio dijelove (u komadu) i popravio vozilo..:icon_smile:

Do danas u godini dana napravio sam preko 30 000 km, neki od servisa i dorade vozila je ucinjen u Sarajevu gdje je bio 2 puta po tjedan dana (Rakovica-pored Sarajeva). Tako da danas izgleda jos ljepse nego sa zadnjih slika...( ima ugradenu multimediju- 3 monitora Pioneer+ DVD+CD-changer+DVB-t+kamere itd...)

Uglavnom auto ide odlicno,potrosnja oko 5-6l diesela......popravak s muzikom (multimedijom) oko 5000 eura+ registracija + moje vrijeme i trud..

21ttuc.jpg


241wikn.jpg


96ytqr.jpg


25g6omb.jpg


Nakon nekoliko mjeseci....





8300990kc4.jpg


8300977xr9.jpg


9011079qf7.jpg


9011113iu6.jpg


2212091xh8.jpg


2212097rv7.jpg


2212111nu7.jpg


2212113pn4.jpg


a022398tl9.jpg
 
BHT Ovisnik
svaka cast na trudu i volji,dobro ti se da osposobit auta u deformisanom stanju
 
Član
drug stvarno svaka ti cast!!!ti bas auta vracas iz mrtvih...fino izgleda golfic...samo mi se ne svidja kako su uklopljene one plastike iznad tockova...nekako nisu u skladu sa branicima!!!jel to tako treba biti iz nije ispalo kako treba???...nisam bas najbolje upucen!!!...mada u svakom slucaju perfektan projekat...stvarno nemam rijeci sta im uradis!!!;););)
 
Član
Stvarno svaka cast, ocito imas vrhunski tim majstora/limara oko sebe, naoko izgleda besprijekorno ;)
 
srdjo je napisao(la):
drug stvarno svaka ti cast!!!ti bas auta vracas iz mrtvih...fino izgleda golfic...samo mi se ne svidja kako su uklopljene one plastike iznad tockova...nekako nisu u skladu sa branicima!!!jel to tako treba biti iz nije ispalo kako treba???...nisam bas najbolje upucen!!!...mada u svakom slucaju perfektan projekat...stvarno nemam rijeci sta im uradis!!!;););)

Mogle bi se uciniti jos neke kozmeticke korekcije, kako vozilo stalno koristim nemam vremena cekati red kod lakirera da jos ucini zahvate.
Bitno da me vozilo korektno sluzi,za detalje cu cekati momenat kada se toga "nakupi" pa da sjednu i neki detalji koje bi mozda valjalo lakirati....
Nekako mi je vozilo zgodno malo i krecem se s njim po gradu....
 
Legend
ti itekako imas cudan hobi :D

golf je lijepo ispao, stim da su farovi i lajsna ispod mogli mooozda biti malo bolje upasovani, ali moram priznati kad sam gledao slike prvi put u garazi, nisam primjetio, vec sam sada trazio greske hehe :) .. jel mu ovo nije airbag izletio prilikom udesa ?

sjedista su super ;)
 
Početnik
jesmo razmisljali o vracanju ovih lajsni na branicima u crnu boju? mislim da bi dosta ljepse izgledalo, evo nabrzinu u paintu kako je ispalo...
r6fl1g8sha911i9j6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top