Projekt BERTONY

Projekt BERTONY

nemam rjec za ovo..svaka ti cast..sve mi je super..boja,fele..ma svee,stvarnoo svaka cast..
nemogu da se nagledam stvarno..:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Extra Bertone , bash sam ga zagledao u Nedjelju u Butmiru , po meni mozda samo neke kristal stope :cool:
 
Član
svaka cast,nisam vidjao ovu po zenici,al eto...
uglavnom,najvise mi se svidja ovo sto si navukao lim preko farova,premocno ispalo
boja je extra
auto bez mane
 
Član
Odlično je ispala nema šta,baš atraktivno izgleda..Samo evo da se opet ponovim,obavezno staviti liftere za haubu to nije skupo a sramota da šipka stoji :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Odlično je ispala nema šta,baš atraktivno izgleda..Samo evo da se opet ponovim,obavezno staviti liftere za haubu to nije skupo a sramota da šipka stoji :cool:

Hhe.., naruceno davno.., cekam da me Veka obavjesti da su stigli.. :9
Nadam se da ce do sljedeceg styla biti..
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
projekat je super,svaka cast ;)
jesil sta radio enterijer :icon_question:

Nesto skroz malo je radjeno u unutrasnjosti.. Centralna konzola je preradjena, izbacen info display, dva ventilaciona otvora, dugme od zmigavaca i pepeljara. Ugradjen 7" display na mjestu gdje su bio info disp. i ventilacija. U dnu gdje je bila pepeljara "nastiklana" plastika i tu su ugradjena tri prekidaca. Jedan za zmigavce, drugi za neonke ispod auta.., a treci ce cekati aBd instalaciju N2O sistema..
Osvjetljene je promjenjeno u LED plavu i to je to...

Radovi na unutrasnjosti tek pretstoje.., no sjedista i tapacirunge mislim da necu dirati.., barem dok ne nadjem nesto bolje od fabricke koze...
 
Top