Projekat cabrio golf 1

Projekat cabrio golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prava ste raja, ovakve rijeci mi daju snage da nastavim dalje i da ga napravim da bude bolji od najboljeg ;)
 
Član
samo naprijed care,to i mene ceka,samo jos par godina,da fax zavrsim,nadjem posao i onda alat u ruke :icon_biggrin: ako ti nesto bude trebalo mogu te spojiti s ovim prijateljevim tatom,da ti da savjet ako bude potrebno i da ti majstora preporuci;)
 
speed je napisao(la):
prava ste raja, ovakve rijeci mi daju snage da nastavim dalje i da ga napravim da bude bolji od najboljeg ;)

e bravo,moralna podrska je najvaznija...a ono sto ces ti napraviti od svog keca,bit ce VRH,ne sumnjam:D
 
Član
gogg je napisao(la):
samo naprijed care,to i mene ceka,samo jos par godina,da fax zavrsim,nadjem posao i onda alat u ruke :icon_biggrin: ako ti nesto bude trebalo mogu te spojiti s ovim prijateljevim tatom,da ti da savjet ako bude potrebno i da ti majstora preporuci;)

ako sta bude trebalo,ako ikad zapne javim ti se Hvala ;)
 
Član
Danas je napokon legao motor u golfa,i upalio ga. Evo i par slikica a bice jos toga ... Slikano je mobitelom pa mozda nije neka kvaliteta
 
Član
mnogo sam truda ulozio, jedva sam docekao da upali, sad mi je sve lakse. valjda cu ga nekad uskoro dovuci na okupljanje :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top