Programiranje od pocetka do kraja

Programiranje od pocetka do kraja

Član
Isprepadaste me beze :smajli31:

Nexus, Deyo hvala na savjetu, na netu sam nasao par stranica pa cu pokusati.

Ak vidite golog covjeka kako skacem sa Avaza znajte da sam zapeo negdje :D
 
Član
qbasic je nesto najbolje

ipak mislim da je bolje da se pocnes drogirati
uzmi onu knjigu programiranje for dummies i tak to,modza sta pomogne
 
G

GoPlay

DreamWaver koristi nakon sto dobro savladas osnove u Notepadu. Tako ces se lakse i brze snalaziti i razumjeti sta program automatski radi i kako!

GoPlay je napisao(la):
DreamWeaver koristi nakon sto dobro savladas osnove u Notepadu. Tako ces se lakse i brze snalaziti i razumjeti sta program automatski radi i kako!
 
Član
hoces da ti posaljem juriceva predavanja... lik pise kako se koristi cout na 10 stranica... :cool:

garantujem, ako ih dobro iscitas, bice ti extra, al bas extra osnova za c++ ;)
 
gaga je napisao(la):
hoces da ti posaljem juriceva predavanja... lik pise kako se koristi cout na 10 stranica... :cool:

garantujem, ako ih dobro iscitas, bice ti extra, al bas extra osnova za c++ ;)

To ovaj lik :D

http://pokit.etf.ba/get/fb4f2a86a2fa0ab0251183dad8019afa.jpg
 
Član
technoGeek je napisao(la):
gaga je napisao(la):
hoces da ti posaljem juriceva predavanja... lik pise kako se koristi cout na 10 stranica... :cool:

garantujem, ako ih dobro iscitas, bice ti extra, al bas extra osnova za c++ ;)

To ovaj lik :D

http://pokit.etf.ba/get/fb4f2a86a2fa0ab0251183dad8019afa.jpg

hebi ti to, on slusa Ajs Nigrutina ;)
jest pomalo blesav, ali objasni drama...:cool::cool:

@Mrva, eto ti predavanja, zadaci, i dosta popratnog shita...
 

xrx

Član
Ako ces vec web onda izbjegaji PHP. Radim u njemu preko 10 godina (i dan danas) ali je jezik vrlo malo napredovao i nema nekih naznaka da ce jos puno napredovati (otkazan je PHP6 pa sad na 5.4 stavljaju neke stvari koje su najavljivali zadnjih 5 godina).
Po licnom iskustvu, PHP programeri su na glasu kao losi programeri i ima ih dosta takvih koji samo prepravljaju tudje stvari i zovu sebe programerima. Medjutim i dalje je popularan jer je dosta jednostavan i skalabilan...

Medjutim moj savjet ti je da pocnes sa ruby i ruby on rails . Kod nas jos nije toliko popularan i slabo se trazi (samo personal.com od jacih firmi) ali po americi i europi razvaljuje. Puno je bolji jezik a i rails (njegov najpoznatiji framework) pomjera granice web programiranja iz verzije u verziju

Ako ces vec pocinjat, pocinji od dobre stvari, poslije ti se tesko prebaciti
 
gaga je napisao(la):
hoces da ti posaljem juriceva predavanja... lik pise kako se koristi cout na 10 stranica... :cool:

garantujem, ako ih dobro iscitas, bice ti extra, al bas extra osnova za c++ ;)

Slazem se, dovoljno je iscitati Juriceva predavanja,nista vise i znaces ono sto trebas znati, vjeruj mi :icon_smile:

Deyo je napisao(la):
Samo da znaš da nema kraja :D

definitivno... to je svemirski prostor koji istrazujes, uvijek otkrivas nesto novo.. znas da nema kraja i da dokle god ucis programiranje da ces uvijek naici na nesto novo... jednostavno to je tako... pogotovo OOP... ima da odmah odustane kad to vidi :D
 
Top