Program za spustanje km

Program za spustanje km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo svimna trazim program za spustanje km za ALFU ROMEO 147 , gt 156 166 159 brera
Pozdrav svima
 
Član
To da vratiš 100 000 km unazad i prodaš nekom auto ? hoće se netko i usrećiti :icon_rolleyes:
 
Član
Da ti pomognemo u prevari? Sve ovakve i slične oglase po internetu bih kažnjavao. Zabranio ovakve proizvode, bubice preko kojih lijenčine polažu ispite... Ne znam kako je to zakonom rješeno al uspostavio bih takav režim:icon_biggrin:
 
Član
ahahah, uvezen je iz ch, bio prije mj dana uradjen veliki servis nego sto smo ga uvezli, kod mene je 6god napravio sam nesto vise od 100k i jos nije ulozeno marke osim redovnih servisa... :))) da ne ureknem
 
Član
ne znam da ima taj program da svako sebi moze da nabavi, ako mislis spustati kilometre imas ljude koji se tim bave, nekih 100-200 KM, zavisi kolko hoces spustit'
jedini ja neposten :icon_biggrin:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ne znam da ima taj program da svako sebi moze da nabavi, ako mislis spustati kilometre imas ljude koji se tim bave, nekih 100-200 KM, zavisi kolko hoces spustit'
jedini ja neposten :icon_biggrin:

ma hajde neko ce makar 200 km zaradit :lol:
 
Član
:lol:
pa ja moramo misliti i na takve valja i njima zivjet', a i da pomognemo uvazenom clanu forumasu :)
 
Član
Vjeruj da se nebi volio baviti time, zamisli kako bi se ti osjecao kad bi kupio fino auto sa malom kliometrazom i poslje par dana ono te pocne zezati, ti na dijagnostiku kad tamo :icon_cry: presao brdo KILOMETARA vjerujem da ti nebi bilo ugodno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top