Profesionalci razbijaci

Profesionalci razbijaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
dobra ideja... svidja mi se veoma ovo s bojom... hmmmmmmmm

kako je tempting... mmmmm...

sanjat cu kako se izivljavam...
 
Član
Zanimljiva unutrašnjost audi-a! Majstori su vjerojatno dugo tražili takvu boju da se tako lijepo poklapa sa orginalnom bojom unutrašnjosti audi-a!:lol::lol:
 
Član
Batko 156 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
strašno kako su sjebali audije,osmici ošo sav lim,a onom interijer pun boje još sav izgreban koja je to šteta...
onaj audi 8 me podsjeti na naše političare treba i njima nako uraditi :cool:

Ovaj drugi sto je izgreban i poliven bojom je BMW

znam da je bmw vidi se po liniji,sam nisam se dobro izrazio :icon_biggrin:

ja sam gledao na tv neka ko skrivena kamera,našli isto auto na otpadu
ko što ima jedan čojek i sad njegovo auto pokupi pauk sa jednog trotora i stavi to slupano auto kad je čojk došo kad se nije srušio kad je vidio olupinu :lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ma oov su vladina auta 100%, vidite i onog vojnika/policajca na jednoj slici..
aBd i neko ce se kod nas naci da ovako ensto uradi..bilo bi jos dobro da neki od onih iz federalnog parlamenta bude u tom trenutku u autu, da se usere od straha i da skonta da mu ni onih 5000KM ne moze pomoci da spasi svoju guzicu kad je frka :icon_mad:

al tebe prenese nit je ono vojnik nit m3 moze biti vladin ccc ono je po meni klasicna uniforma specijalnih policajaca proguglaj... vojnici nose maskirne uniforme :D
 
Član
Muskarac igra "Catch me if you can"
Zenska: "This is what happpens when u mess with me! TPL is not gonna help ya, nor yo mama"
 
Član
Vidim kod onog audija novine na tablicama,valjda su neke nepozeljne na mjestu gdje je bio,no,iz prilozenog vidimo da ga novine ipak nisu spasile :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top