Prodajni rezultati Ford-a u BiH za prva tri mjeseca 2009

Prodajni rezultati Ford-a u BiH za prva tri mjeseca 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
siguran sam da njegov dizelas moze 4tom krenuti ko moj golf a to je od 0-190 kod mene a tu nedje i kod njega tako da nema tu puno saltanja ko u sepeta od 1300 kubika hahahaha

ma mazda je stroj,al opet vw je vw da se razumijemo


bash me cudi sto niko nije kupio rx8,ono nije toliko skupa kao konkurenti u toj klasi

Il se ljudima ne svidja, il su culi razne price u vezi motora.... Daki, kad vam istekne rok za RX-8, i ne prodate nijednu, rado cu prihvatiti od tebe jednu :lol:
 
Legend
SamiRX-8 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
siguran sam da njegov dizelas moze 4tom krenuti ko moj golf a to je od 0-190 kod mene a tu nedje i kod njega tako da nema tu puno saltanja ko u sepeta od 1300 kubika hahahaha

ma mazda je stroj,al opet vw je vw da se razumijemo


bash me cudi sto niko nije kupio rx8,ono nije toliko skupa kao konkurenti u toj klasi

Il se ljudima ne svidja, il su culi razne price u vezi motora.... Daki, kad vam istekne rok za RX-8, i ne prodate nijednu, rado cu prihvatiti od tebe jednu :lol:

Hehehe, salbo pustamo takve filmove :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast i vwu i mazdi al pored audija ne bi nista od tog gledo :) a tek pored bmw haha ako cemo tako :)

ouuu, debelo potpisujem. doduse, audi i bmw tu negdje. mozda cak i blaga prednost audiju, tj neki modeli audi, neki bmw... al et, da ne idemo u off :icon_biggrin:

a sto se tice ford grupacije, cini se da im je u ovih zadnjih godinu-dvije pravo dobro krenulo... ;)
ako treba birat od ovih fordica, nebi imo nista protiv jedne fiestice st... :cool:
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast i vwu i mazdi al pored audija ne bi nista od tog gledo :) a tek pored bmw haha ako cemo tako :)

ouuu, debelo potpisujem. doduse, audi i bmw tu negdje. mozda cak i blaga prednost audiju, tj neki modeli audi, neki bmw... al et, da ne idemo u off :icon_biggrin:

a sto se tice ford grupacije, cini se da im je u ovih zadnjih godinu-dvije pravo dobro krenulo... ;)
ako treba birat od ovih fordica, nebi imo nista protiv jedne fiestice st... :cool:

A bogami ni protiv jednog ST Focusa, pa cak i onog polovnog tandzarastog :cool:

Moj izgleda kao ST hehehe
 
Legend
NEsto me Djulba ti asocira sa tim autima sto spominjes pa evo par interesantnih slika :cool:

s4rtc2.jpg


15qc31l.jpg


i19ppe.jpg


97r0qc.jpg


1zbxj61.jpg
 
BHT Ovisnik
ovi novi focusi su mi predobri i oni i focus II,al 1,4 trend 25 000 sa pdvom:icon_eek: malo skroz,jel to akcija ili...inace su u nas oko 30 000
 
Legend
Da posebna akcija koja je samo ovaj vikend, radi se 48 sati bez prestanka znaci, to se odnosi na Tuzlu i Sarajevo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top