Prodajem Fiat Tipo 1.6 DOHC 90 KS

Prodajem Fiat Tipo 1.6 DOHC 90 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Automobil je kod mene treću godinu i mogu reći da me služi veoma dobro. Kad je kupljen mijenjano je remenje, diskovi, glavni kočioni cilindar, sajla ručne kočnice, krajnice, lafete, svijećice i razvodnik, filteri zraka i goriva, stavljeni su malo bolji farovi jer su na prethodnim sjenila bila loša...

Zapremina motora je 1600 ccm, ima 66 kW i dvije bregaste osovine (DOHC), 8V.

Skoro je promijenjeno ulje i filter na 213000 km, stavljene nove gume Sava S3.

Unutrašnjost je originalna, ima digitalnu tablu na kojoj ne radi samo sat za vrijeme, čak ima i Blaupunkt kasetofon koji je tada tvornički ugrađivan.

Ima servo upravljač i električne podizače stakala naprijed, centralnu bravu a imam i modul daljinskog zaključavanja (dva daljinska upravljača) koji samo treba postaviti.

Limarija je solidna, ima par stvari za popravku, ali sitnice, koje su vidljive. Za ostalo ni sam nisam siguran, ipak ima 21 godinu, ali sve u svemu dobar je.

Auto je jako dobro za vožnju, ja sam ga jednom vozio čak 193 km/h, znači jako dobro. Potrošnja i nije strašna, i kao kod svakog benzinca zavisi od toga koliko teško stopalo imate, kreće se od nekih 8 pa do 15 u rigoroznim uslovima rada.

Registracija ističe polovinom marta 2010, inače auto je proizvedeno 1989. godine.

Auto nije forsirano previše jer sam ga zajedno sa sestrom koristio uglavnom na relaciji Breza - Sarajevo, zbog faksa.

Eto, poštovani moji forumaši, ukoliko ste zainteresirani slobodno se javite na 061 400 065 - Mirza.

Cijena je 2600.00 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top