prodajem 4 gume sava s3 PRODATO

prodajem 4 gume sava s3 PRODATO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: prodajem 4 gume sava s3

ovako...

Juce je drug nOke dogovorio sa doticnim vlasnikom oglasa da ga ne imenujem da cemo navratiti izmedju 4 i 5 sati, jer ja radim utorkom do 4... pokupio sam nOketa ispred tunela i otisli pred garazu kod doticnog... nOke kaze da ga zna i zna gdje stanuje i gdje mu je garaza itd. usput je rekao "nesto je nedostupan na mob." al hajmo gore, jer smo dogovorili...
dodjemo pred garazu po onom kujametu juce (5 udesa sam prosao putem), jos nedostupan...
nOke tada nazove nekog prijatelja koji ga takodje zna da vidi da nije on-line i da ga proba tako dobiti...
(ovo nek me nOke ispravi ako sta pogresno napisem)
kaze eno ga u stanu (lafo pere kosu) nece moci jos za sat dok se spremi, pa eto dodjite sutra...
a mi pokisli pred garazom stojimo, nOke zbunjen, krivo mu, al ne ko meni...
i jos sat vremena po istom kijametu nazad kuci...

ono sto treba naglasiti, jeste da je on cijelo vrijeme bio u stanu, nije htjeo da izadje, u medjuvremenu je zakljucao temu, napisao PRODATO, a nama rekao da DODJEMO SUTRA??????


ja radi ovog postupka mogu zakljuciti da je ovo bio LAZNI oglas... prema tome MOLIM ADMINISTRATORE
da se ovakvi sankcionisu...

napomena:
nisu ovo jedine gume, nije jedini oglas, al ovo je primjer koliko POJEDINCI korisnike ovo foruma smatraju ili ne smatraju prijateljima ili se sprdaju s njima, koliko su u stvari odgovorni i zreli, tako da je bilo ko drugi otisao da vidi gume, isto bi mu se desilo... a ovo je mali grad u njemu sve se zna... :icon_mad:

od mene ima jedan VELIKI -...

http://www.bhtuning.com/negativna-iskustva-u-trgovini-wall-of-shame-t-35301-5.html#pid782589
 
Član
RE: prodajem 4 gume sava s3

Liga je napisao(la):
ovako...

Juce je drug nOke dogovorio sa doticnim vlasnikom oglasa da ga ne imenujem da cemo navratiti izmedju 4 i 5 sati, jer ja radim utorkom do 4... pokupio sam nOketa ispred tunela i otisli pred garazu kod doticnog... nOke kaze da ga zna i zna gdje stanuje i gdje mu je garaza itd. usput je rekao "nesto je nedostupan na mob." al hajmo gore, jer smo dogovorili...
dodjemo pred garazu po onom kujametu juce (5 udesa sam prosao putem), jos nedostupan...
nOke tada nazove nekog prijatelja koji ga takodje zna da vidi da nije on-line i da ga proba tako dobiti...
(ovo nek me nOke ispravi ako sta pogresno napisem)
kaze eno ga u stanu (lafo pere kosu) nece moci jos za sat dok se spremi, pa eto dodjite sutra...
a mi pokisli pred garazom stojimo, nOke zbunjen, krivo mu, al ne ko meni...
i jos sat vremena po istom kijametu nazad kuci...

ono sto treba naglasiti, jeste da je on cijelo vrijeme bio u stanu, nije htjeo da izadje, u medjuvremenu je zakljucao temu, napisao PRODATO, a nama rekao da DODJEMO SUTRA??????


ja radi ovog postupka mogu zakljuciti da je ovo bio LAZNI oglas... prema tome MOLIM ADMINISTRATORE
da se ovakvi sankcionisu...

napomena:
nisu ovo jedine gume, nije jedini oglas, al ovo je primjer koliko POJEDINCI korisnike ovo foruma smatraju ili ne smatraju prijateljima ili se sprdaju s njima, koliko su u stvari odgovorni i zreli, tako da je bilo ko drugi otisao da vidi gume, isto bi mu se desilo... a ovo je mali grad u njemu sve se zna... :icon_mad:

od mene ima jedan VELIKI -...

http://www.bhtuning.com/negativna-iskustva-u-trgovini-wall-of-shame-t-35301-5.html#pid782589

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ssmo sta mene tu uvijek zanima je kojim povodom to rade :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Ne samo ovaj clan nego i ostali koji se dogovore i onda izgase mobitel i neznam sta vec slazu :icon_rolleyes: :icon_confused:
 
Član
RE: prodajem 4 gume sava s3

molio bih bez suvisnih komentara sad i da se ne odluta s temom na drugu stranu, cekamo sad komentar doticnoga.
 

gox

Član
RE: prodajem 4 gume sava s3

sta ste vi ba nalozoli gume su prodate i zdravo i zaboli vas k..ac sta ja radim i sto nisam doso
 
Legend
RE: prodajem 4 gume sava s3

GOX01 je napisao(la):
sta ste vi ba nalozoli gume su prodate i zdravo i zaboli vas k..ac sta ja radim i sto nisam doso
post: "neeeeeeeeeema gumaaaaa" je prepravljen u ovaj gore...


Mislim da je ovdje sve receno od strane doticnog... sve Vam je jasno o kakvom se karakteru radi...

GOX01: isto tako mogao si juce reci da su prodate, ako uopste i postoje...
al... to je to...
 

gox

Član
RE: prodajem 4 gume sava s3

s tobom i ovim skrabom se niko nista nije dogovaro sta vi uopste imate pisat ne kontam nisu ovo jedine gume odete u radnju i kupite sebi gume ove gume su prodate i to je to
 
Legend
RE: prodajem 4 gume sava s3

Poruka je jos uvjek na profilu... cekam samo da se nOke javi da potvrdi ovo...

24l7wiv.jpg


Doticni... nikakav problem, potpuno si u pravu, nisu jedine, hvala Bogu...
ne treba nista kupovati od tebe, nego brate pravo u radnju i na taj nacin izbjeci malverzacije ove vrste...
hvala na savjetu... ;)

p.s.
nemam vise komentara na ovu temu...
 
Legend
RE: prodajem 4 gume sava s3

Liga je napisao(la):
Poruka je jos uvjek na profilu... cekam samo da se nOke javi da potvrdi ovo...

24l7wiv.jpg


Doticni... nikakav problem, potpuno si u pravu, nisu jedine, hvala Bogu...
ne treba nista kupovati od tebe, nego brate pravo u radnju i na taj nacin izbjeci malverzacije ove vrste...
hvala na savjetu... ;)

p.s.
nemam vise komentara na ovu temu...

ja cu da quotam samog sebe, jer sam vec ovo napisao

.nOKe je napisao(la):
Ja ovo mogu samo da potvrdim.. Posto me drug Liga pitao jel poznajem doticnog, htio sam mu pomoc jer poznajem gogu licno i dogovarali smo se u vezi ovih guma koje je Liga trebao kupit, culi smo se, uzeo sam broj telefona i javio mu da cemo doci izmedju 4-5, dogovorili lokaciju..
Ja se nasao sa ligom oko 15 do 5, tamam oko 5 smo bili ispred garaze, medjutim mobitel je bio ugasen, nazvao sam druga da vidim jel gogo online da mu javi da smo tu, da cekamo (po kisi btw), da bi ispalo kako on pere kosu i kako mu je mrsko sad te da to ostavimo za sutra..

O valjanosti oglasa necu pricati, jer nisam siguran u to 100%, ali mogu reci da mi je jako krivo prije svega zbog Lige, jer sam se osjecao kao da sam ga ja izradio, a htio sam samo pomoc, a sa druge strane sam i ja potrosio 2-3 sata zbog niceg..

Nadam se da ce ovo biti skola i svima ostalima, kada budu kupovali nesto.. :icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top