Prodaje se Ford Fiesta XR2i

Prodaje se Ford Fiesta XR2i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem Ford Fiesta XR2i 1.6ccm 76KW 104KS 90 godiste. Ventilirajuci diskovi nove pakne, crna boja, alarm centralna el.otvaranje gepeka sa detaljima plavo sivim sportske opruge, sportski volan sa recaro sjedista fabricka ocuvana duboke karamolke naprijed dodu cetiri magljenaka imam ih, pragovi, nebo presvuceno alkantara koza, tri pokazivaca i dosta dijelova u vezi motora ,opruge fabricke itd.Sto se tice zupcati nov ima jedan viska, od modeo srednja konzola sa naslonjacem itd. Cijena po dogovoru. Zamjena ne dolazi u obzir :) bez Aluminijskih felgi, a moze sa, uz dogovor.regitracija istice 20.08.2008 godine.
Prodajem ga radi kupovine drugog automobila.


Sve informacije na Mobitel: 061 540 848 Tarik
 
Član
tiger004 je napisao(la):
_polo_ je napisao(la):
Još na prodaju...............:icon_smile:

koja cijena sa felama?

felge prodate.......fiesta 3400 al nije fixno.... registrovana do augusta 2009. promjenjen zupčasti, diskovi ventilirajući... obadva ležaja naprijed prije mjesec dana........i još toga....stvarno super stenje....
 
ova dole slika je bezze, ona gore je ispravna, jaran moj prodaje to auto
i uredu je auto 100%:icon_exclaim:
 
Član
andre306 je napisao(la):
ova dole slika je bezze, ona gore je ispravna, jaran moj prodaje to auto
i uredu je auto 100%:icon_exclaim:

Tako je Andre, a ovi što misle da sa autom nešto nije udure neka provjere...slika stara kao što se vidi na slici... :spam:

Faya_M5 je napisao(la):
ovo meni ne lici na onu gore...ovdje su HR probne tablice, i ima znak...na tvojoj nema znaka...:S

To sa tablicama vam necu objašnjavati sta je...jer je to bila jedna zezancija, a znak je momak uklonio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top