Prodaja ostecenih egzoticnih automobila

Prodaja ostecenih egzoticnih automobila

Član
Jedan sajtic, prodaju udarene, poplavljene i drugacije ostecene egzoticne aute, tipa Ferrari, Lambo i slicno...

Link: http://thebidclub.com/Ferrari/Home.htm

Na prvoj strani ima samo par autica, za vise se treba registrovati.

Znam da vjerovatno niko nece kupovati nesto od ovoga, al eto nek se nadje ovdje :D
 
Član
Bogmi ovo nije skupo jos za nekog ko se bavi lakiranjem i popravljanjem lima moze prilicno jeftino dobiti superkar:)
 
fakat,ovako na prvi pogled bas djeluju jefitno,sad dijelovi za ova egzoticna auta su zara samo taka,branik prednji of f430 kolko se sjecam neko mi davno rece 15 000 eura i slicno,al opet ne znam djeluje jeftino jbg,npr ovaj 1989 Ferrari 328 za 6000 dolara :icon_eek:

exotic_wrecked_cars_for_sale_ferrari_i8.jpg


Ili ovo :icon_eek: 360 Modena 2003. za 20 000$

SALVAGE_wrecked_repairable_Ferrari_cars_for_sale_360.jpg
 

MTR

Član
ima dobrih pila koje bi se isplatilo uzet , al sa slike ne mozes utvrdit kakvo je stvarno stanje . Cisto sumnjam da je i jedan kucnut na 40 km/h , sve je to mashala opucano
 
ovo je prejefitno stvarno

Diablo VT sa 1800 milja,pise da je steta samo na ovom prednjem dijelu i da je navodno lako popravljivo.

lamborghini_ferrari_enzo_diablo_vt.jpg


cijena 31 000$

sad bas gledo,cijena im je inace 80-120 + milja eura
 
ma daj, nista sto se sa malo fibera nemoze popraviti. da je meni ovog zadnjeg lamba, lako ja popravim ovu pukotinu. :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ovo je prejefitno stvarno

Diablo VT sa 1800 milja,pise da je steta samo na ovom prednjem dijelu i da je navodno lako popravljivo.

lamborghini_ferrari_enzo_diablo_vt.jpg


cijena 31 000$

sad bas gledo,cijena im je inace 80-120 + milja eura

ajmo se svi utalit i uzet ga :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ovo je prejefitno stvarno

Diablo VT sa 1800 milja,pise da je steta samo na ovom prednjem dijelu i da je navodno lako popravljivo.

lamborghini_ferrari_enzo_diablo_vt.jpg


cijena 31 000$

sad bas gledo,cijena im je inace 80-120 + milja eura

Cisto sumnjam da je ovo samo pukotina.:icon_confused:
Pogledaj tocak. Ovdje je otislo malo vise stvari i vjerujem da trap mora da se radi.
 
Ima u Italiji par otpada koji prodaju uglavnom razbijene Ferrarije, Lamborghinije, RS-ove, AMG-ove, M-ove i ostalo, medjutim takav jedan auto da se popravi nerijetko izadje skuplje nego da se kupi normalno. Ja sam bio bacio oko na jednog Audija S8 D2, na prvi pogled nije puno ni udaren, ali kad se malo bolje pogleda ima posla izaslo bi najmanje jos nekih 10000EUR(hauba, dva blatobrana, branik, nesto mehanike, pa unutra tabla, a tek ruke koliko kostaju), a taj kosta 9000EUR(mozda moze jos hiljadu nize), a za 13-14000 ima dobrih S8-ica sa servisnom i da nisu udarani. A kod Ferrarija je jos gore za za 360 Modenu su set diskova 6200EUR, za prednji 430-ku farovi oko 6000EUR, a i to su neke cijene ''ispod ruke''... A sat rada u Ferrariju nije ispod 200EUR bilo gdje u svijetu...
 
Član
pa mislim da bi se moglo probrati...a sta ce ti orginalne haube karambolke fino plasticaru i copy paste:)za sitnu lovu
 
Član
ima dobrih,dalo bi se ovo popravit,a ak bude malo nosio u stranu na 300kmh,sta fali,jace drzis volan i et:lol:
 
Član
a uzmeš ovog nekog i nemoraš uzimati OEM dijelove, ako nevalja motor kupiš neki malo jači motor npr od golfa gti ili karambolka ima ljudi za 1000 maraka obleti će ti cijelo auta sa kakvim hočeš karambolkama, i možeš kulirati po gradu da ne trošiš 20 litara i da se svako za tobom okreće
 
Top