Procurile Skice Porschea Cajun

Procurile Skice Porschea Cajun

Član
:lol: ma ovo se dijete nego igralo u PS-u totalno amaterski crtez nidje veze :icon_rolleyes:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Nije samo fuj nego je i fuj fuj fuj ....

Zar i ti sine Brute:lol:

A šta ćeš kad od g.vneta prave kolače. Ovo se sviđa onima koji samo znaju da je novo i to je to ... :icon_smile:
Defffinn... Ovo ce da kupuju modni mackovi oni ti imaju stila za takve stvati.Ovom prilikom zahvaljujem dizajneru za ideju sto nas pocasti ovom kreaturom,nadam se da cemo docekati da sto prije didje na nase ceste kako bi estrada mislila kako je IN.:lol::lol::lol: Nemaju tamo idea... Mora da dizajnera cesto zena vara,pa mu ponesta inspiracije:smajli01::smajli17:
 
Član
ma mislim da je ovo dijelo nekog pijanog i nadrogiranog dizajnera...

i nevjerujem da će porsche sebi dopustiti da ovako nešto izda u proizvodnju...

i ako da bit će drasticno promjenjen i nadam se da ce onda tek biti podnosljiv...:D
 
Član
Svejedno... Biti ce opet neki svemirac krizanac cupe-SUV.Pa gdje to moze ici zajedno? Takvi mutanti nek ostanu tamo gdje im je i mjesto,u nekakvim pucacko vozackim igricama fujj:D Ada oni to nece dozvoliti da izadje na cestu,neznam bas jer danas svakakvi mutanti izadju na svjetlo dana.
 
Početnik
Zasto imam osjecaj da se meni jedinom svidja.Nekako mi mocno izgleda,nabildano.Kao kakav predator :icon_biggrin:
 
Član
MR2GTI je napisao(la):
baya je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Jbg ljudi kako kome,ali meni se svidja.Premocan ;)

Neobican totalno, ali se i meni svidja ;)
:lol::lol::lol:

evo nesto slican tome sinoc sam uslikao meni nije nesto uzivo ali kao sto kazu ovi neobican jos zuta boja
282004_2201037627642_1298354275_32604517_2487963_n.jpg
 
Top