Procjena Poliranja i Farbanja BBS RMa?

Procjena Poliranja i Farbanja BBS RMa?

Član
E ekipa , sad sam bio sa momkom koji polira felge , 120KM za rubove trazi , onda imam jos farbanje , ponovno lijepljenje i vracanje sarafa , on bi samo polirao iskinuo rubove za ovu cijenu ,
Sta vi mislite ?..Puno peglanja , ko ce to opet lijepiti volio bi da jedan covjek sve uradi , nek bude i skuplje malo ;)

dajte jos nekih kombinacija posto ne znam jos u koju bi ih ofarbao ;)
Ova Gun Metal je najvise u opticaju ili ovo mozda

Yo_OHLVf_Bqbk.jpg
 
BHT Ovisnik
Po meni originalna boja,ili neka nijansa zlatne,eventualno crna. Ali mislim da crvena ne ide. To bi bilo previse crvene,jer auto je bordo,onda crvene felge. Nekako previse
 
Član
najbolje po meni org siva i polirati rubove, i kad bi se moglo u tu zlatnu sarafice na njima.. ali opet moj ukus svako ima svoje.. :)
 
BHT Ovisnik
Bmw a52 ti je kod volva sto sam farbao, s istim kodom sam farbao felge na dzipu,imas u mene u garazi temu pa baci oko. Ja sam duuugo trazio koju nijansu gun metal,pa cak i na dan lakiranja,al mi je ova bila ubjedljivo najljepsa. Ne sto je moja,nego sam birao i tu uzeo :D
 
Član
Bmw a52 ti je kod volva sto sam farbao, s istim kodom sam farbao felge na dzipu,imas u mene u garazi temu pa baci oko. Ja sam duuugo trazio koju nijansu gun metal,pa cak i na dan lakiranja,al mi je ova bila ubjedljivo najljepsa. Ne sto je moja,nego sam birao i tu uzeo :D

Gdje si je mutio ?..preko puta jyska ?
 
BHT Ovisnik
Uzasno si to uradio i mnogo bolje ce biti uzivo kako god hahah. Zlatno il sivo srce.
 
Član
Felge ofarbane , suse se , znaci boja je nesto sto nisam nikad vidio :D ,
Definitivno mi se dopada nemoguce..

Ali me zanima sljedece:

Zna li mi neko objasniti detaljan postupak oko vracanja rubova ?
Neko kaze ne zavija skroz sarafe,neko namazi masom pa ostavi malo pa drugi dan zavij,pa svasta nesto,zna li neko iz prve ruke reci detaljan postupak ?

Dobi osam preporuku neke würth crne mase,ne znam je li ljepilo ili masa jos..
 
Poslednja izmena:
Član
Uzmes wurth silikon, namazes spoljni obod oko sarafa, stavis rub i 4 sarafa unakrsno stezes da jednako nalegne, vratis sve sarafe, poslije na sastav ruba mozes namazati silikon i prstom ga fino poravnati..

To je sto ja znam, ako ima neko bolji nacin, neka kaze...
 
Član
Uzmes wurth silikon, namazes spoljni obod oko sarafa, stavis rub i 4 sarafa unakrsno stezes da jednako nalegne, vratis sve sarafe, poslije na sastav ruba mozes namazati silikon i prstom ga fino poravnati..

To je sto ja znam, ako ima neko bolji nacin, neka kaze...

Koja cetiri , izavreme cetiri rupe unakrsne i bilo ?
 
Top