Procjena pojacala

Procjena pojacala

Član
Pozdrav zanima me kolika je vrijednost ovog pojacala

Hell fire
Hl-550
550 W
2 channels amplifer

amplificator-auto-hell-fire-hl-550.jpg

amplificator-auto-hell-fire-hl-550.jpg
 
Član
A i ja sam napisao realno 40-50 da se ne nadje uvrijedjen ako kazem da je jeftinije! xD A stvarno ne vrijedi al eto kad ga vec ima nek stavi cijenu 40-50 KM mozda ko i naleti pa uzme , ako ga planiraš kupiti ga ne kupuj ni ako je 30 KM :D
 
Član
Gledaš marku, rms snagu pojacala, od kolko su ampera osiguraci na njemu ....
Alpine, hifonics.rockford i sl sta god od njih uzmes ne moze ne valjati naravno ako je ispravno i očuvano :D ne bitno i ako je pocetna serija, a ove no name marke treba izbjegavati pri kupovini....al opet se raspitati pri kupovini jer ima marki koje kod nas nisu zastupljene toliko, netko bi pomislio da to odma ne valja cim prvi put cuje za tu marku, a u stvari su vrhunski proizvodi samo sto kod nas bas i nisu tako cesti recimo kod nas je lakse sony pojacalo prodati nego DLS a DLS je vrhunski proizvod i 3-4 puta je skuplji i a samim tim i kvalitetnij od sonya recimo
 
Član
ne mora sve to da znaci opet najbolje je probati pojacalo i onda ocijeniti kakvo je
http://www.pik.ba/artikal/687485/auto-pojacalo/
recimo ovo pojacalo sam imao nekad davno dok se jos nisam toliko razumjeo u muziku ali se ispostavilo da je bilo predobro(30KM sam ga platio) i bez bridgea je tjerao sasvim solidan woofer sa finim bassom, koristio sam ga godinu dana i bio prezadovoljan i onada mi izleti magnat 600w(izasamo 10KM u kompenzaciji :cool: ) i ovo staro prodam opet za 30KM, uglavnom ovo staro pojacalo nije neka marka sto se da vidjeti iz prilozenog ali je imalo sasvim fin zvuk za tih nekih 200w
ja opet nebi sudio po slikama, dok se ne proba ne mogu nista reci
 
Član
boky327 je napisao(la):
ne mora sve to da znaci opet najbolje je probati pojacalo i onda ocijeniti kakvo je
recimo ovo pojacalo sam imao nekad davno dok se jos nisam toliko razumjeo u muziku


Svaka čast, odma se iz prve rečenice vidi koliki si znalac, a ono pojačalo je vrh za twetere :lol:
 
Top