Procjena i informacije

Procjena i informacije

Član
Imam neke diode od audi-a, neke su kratke i neke su malo duze nekako me posjeca na velicinu od audi q7, imam tih duzih kao kod audi q7 4 lijeva i 4 desna i imam ovih manjih vise komada, pa me zanima dali bi nekom to trebalo i koja bi cijena bila. Ako treba mogu i poslikat da se to vidi kako izgleda, uglavnom roba je orginalna iz Njemacke i imaju svi kablovi i dzekovi.
 
Član
Sad sam malo pregledao po internetu i najvise me podsjeca na diode daylight i zmigavca od fara audi r8, al evo slike pa vi procijenite

Duge diode sa audi logom na kablovima
k9j0w4.jpg

176dmt.jpg

i kratke diode
x3fi9s.jpg

10pvf42.jpg


i evo cisto da se vidi kako izgleda r8 far
2070813.004.1M.jpg


pa vi procijenite, ako je neko zainteresovan vrlo lako se mozemo dogovorit.
 
Član
znaci u sustini orginalna stvar za audi tako da tesko da moze odgovarati za neko drugo auto osim da se rastavi u dijelove (posebno sjenila i posebno diode).

sve u svemu onaj kome se da sa tim igrati je ovo prava stvar. kvalitetna stvar cim je orginal
 
Član
;);)
i ja dobijem nesto sto nikom netreba, kako nisam mogao dobit nesto za golfa 2, pa da bar nekako iskoristim, vec od svega ja za audi r8 dobijem, al poceo sam sakupljat netreba mi jos puno. ;);)
 
Član
Ova duga bi dosla do pola golfa, taman dvije duge i cijeli golf naprijed sjaji, ko za novu godinu. :cool::cool:
 
Top