Procjena: Ford Focus 1.8tdci

Procjena: Ford Focus 1.8tdci

Član
Imam priliku da kupim Ford Focus 2003 godina sa 1.8tdci motorom i prijedjenih 80.000Km. Verzija sa 5 vrata, boja siva(ma koliko boja igrala ulogu u cijeni):D

Ne znam koja je oprema kod njega, ali ima one standardne stvari abs, klima, cd, alu felge 15'' itd, nisam pretjerano uspio da pregledam. Auto je na stranim tablicama.

Interesuje me koliko bi bilo realno platiti takav auto na stranim tablicama:icon_question:
 
Član
Kod mene je Fokus 1.8 TDDI, 2001.godiste...ja sam svog platio 4.700....ali mislim da sam jako dobro prosao, jer ga je skoro nemoguce naci za te pare, barem ono sto sam se ja raspitivao....Ja bih ti preporucio da ga uzmes, mene jako dobro slusa, taj njihov motor(1.8) je, kako je meni jedan majstor za Fordove rekao, njihova zakletva....Nece te iznevjeriti 100% pozz
 
Član
to je extra kilometraza ako je tacna, a krecu se od 5000-6000KM na cesti.. rekao bi taj stranac za cca 2000eur
 
Član
500 Evra za stranca u vr' glave ako ne može da se carini i vozi kod nas.
Ako može da se carini, jedno do 1500 Evrića, ne vrijedi više, 1000 je realnije.
 
Član
to 1000eura mozda karamboliran, procitaj sta je momak napisao 2003-moze se uvesti, 80,000 kilometraza..
 
Član
to 1000eura mozda karamboliran, procitaj sta je momak napisao 2003-moze se uvesti, 80,000 kilometraza..
Nigdje nije napisao da li se može uvesti ili ne, svakako da znam da 2003. godište može da se carini, ali nije to naznačio, a i dobro znam šta sam napisao i tako je, pregledaj malo strane sajtove i cijene, dodaj naše poreze i ostalo i vidi koliko to auto izađe na kraju.
 
Član
ako je kilometraza tacna, svabo bi ga platio najmanje 2500 €
tako je druze, zato sam i rekao tako cijenu.. a te price po 1000 eura su suplje price, to auto ima odmah nekih 1000 falinki...jer ako vidis na "mobile" da je pocetna ta cijena, procitaj malo sta pise na sajtu o autu...da su po 1000eu, ja bi prvi dovukao nekoliko komada
 
Top