Procesor zeza, HITNO!! pomoc

Procesor zeza, HITNO!! pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
i ja malo sumnjam na njega, slicno mi se desavalo na gti-u i on je bio uzrok toga, ali je bilo stalno, ovo je samo kad je vlaga

Bilo bi dobro da se malo posavjetujes sa Pekinim kolegom, Dino na dobrinji, radnja je Sports Car, oni su ti maheri za struju.
 
Član
Pa pogledaj mozda ti je razvodna napukal i voda nekako ulazi i stvara problem, probaj skinuti razvodnu kada se to desi i vidi je li vlazna ako jeste onda je to problem ili ti finger nije dobar , nisam siguran probaj tako
 
Član
ma ja imam protocni lonac pa mi nikad nestvara takve probleme,dok mi u leru radi jako nemirno kao i svaki gti!!


igy ja sam kablove platio 100 europa za ibizu,a ti kupis od 17 eura?? rijesi te kablove izmjenjaj sve u razvodniku i nikad vise problema necres imati osim malo kad operes motor dok se neosusi pocme trzati i trokirati ali mi se nikad gasio nije!!

i meni je alternator nisko,ali me nikad nije zezo ni po najvecim kisama,a ni vlagama!!

neznam...to je moje misljenje jer sam vozac istog auta koji mi hvala Bogu nikad nije radio take probleme jer kupujem samo dobre i kvalitetne dijelove i samo denso svjecice koristim!!

pokusaj i ti tako i vidjet ces da ce sve biti odlicno!!
 
Član
Slican problem imam i ja kao Igy znaci padaju mi obrtaju kad je kisovito vrijeme, dok ga vozim OK je al cim stanem padaju mi obrtaji i ugasi se(doduse ne svaki put ali cesto) i to samo kad je ugrijan (znaci teka kad ga upalim i vozim neko vrijeme na pocetku nemam taj problem:icon_rolleyes: ), ljeti ili kad je suho nemam tih problema uopste naprotiv radi ko singerica :icon_smile: nisam isao na dijagnostiku jos da to provjerim al evo vidim da i ti imas "skoro isti" problem :icon_rolleyes::icon_confused:
 
Član
@Igy :
Trzanje na malim obrtajima, trokiranje pucanje = visak goriva u izduvu.
Nuic doo ;) NKG Kablovi pod broj 1. , ti od 35 KM na zid umjesto slike. Kupi kontakt sprej i sam mozes sve kontakte ocistiti, nemoras davati pare za to, taj 1.4 je bar pristupacan i mozes svemu prici. Do alternatora vjerovatno nije, evo vec drugi Seat kod mene i jos nijednom nisam imao tih problema. A mogao bi promijeniti i razvodnu kapu i ruku (finger) kako vec ih zoves, to ti nije neki izdatak uzeti ni u servisu. Kad promijenis obavezno dijagnostikom pobrisati greske, i to bi trebalo rijesiti problem. Veliki problem na autu mogu napraviti dijelovi proizvedeni u nekom podrumu, koji ne "leze" tvom motoru, probao par puta na svojim ledjima i savki put kad sam kupio nesto kvalitetnije rijesio problem ;).
LP
 

IGY

Član
Gtiboy je napisao(la):
@Igy :
Trzanje na malim obrtajima, trokiranje pucanje = visak goriva u izduvu.
Nuic doo ;) NKG Kablovi pod broj 1. , ti od 35 KM na zid umjesto slike. Kupi kontakt sprej i sam mozes sve kontakte ocistiti, nemoras davati pare za to, taj 1.4 je bar pristupacan i mozes svemu prici. Do alternatora vjerovatno nije, evo vec drugi Seat kod mene i jos nijednom nisam imao tih problema. A mogao bi promijeniti i razvodnu kapu i ruku (finger) kako vec ih zoves, to ti nije neki izdatak uzeti ni u servisu. Kad promijenis obavezno dijagnostikom pobrisati greske, i to bi trebalo rijesiti problem. Veliki problem na autu mogu napraviti dijelovi proizvedeni u nekom podrumu, koji ne "leze" tvom motoru, probao par puta na svojim ledjima i savki put kad sam kupio nesto kvalitetnije rijesio problem ;).
LP


ma znam i ja da ovi kablovi ne valjaju, ali kad sam ove uzimao nisu imali druge,tako mi bar rece, finger promjenjen, jos samo razvodna kapa ostala, nju nisam jos mjenjao, nije bilo odgovarajuce, a sve sam kupovao u prodavnici kare i marka je spidati ili tako nesto,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top