procena felni

procena felni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
razmisljam da prodam moje felne sa gumama,ili bi ih menjao,pa me interesuje koliko mogu da dobijem za njih ili koliko mogu da ih racunam,inace felne su skoro odradjene,i od tada nisu postavljane na autu,to su ove felne,hitno mi je,a da felne su 14 ice 6J i ET13,u lak su ubaceni crveni i zlatni kristali,tako da extra izgledaju
 
fine su nema sta...eto sad ako ima bisera koji kupe felge pa stave distancere da ih izbace imaju super priliku da uzmu felgu sa niskim ET...pa izlaze same od sebe...:icon_smile: cime si ih na kraju poliro...kolko je sjaja tu izvuceno...kakve su ti gume sto kazes da imas? kod mene su iste samo 13ke...isto 6J ET13...malo drugacije falc izveden...nace se neko s manjim auticem za njih...ja bi uzeo al jbg svoje sam sredio skoro stacu s njima...
 
Član
Mozda nekin 400KM max,jer je moj drug prodao BBS-ice haman niklovane,svaki saraf poliran za 550KM,moje misljenje...
 
Član
TDI Power@ ok,to mi je trebalo,cisto da vidim za koliko bih mogao da ih dam,ali odustao sam,taj lik koji je prodavao felne stefan cup(mislim da se tako zovu) 2 su bile od 8J,a 2 od 9J nije pristao da se menjamo i da mu doplatim,tako da nista od toga.

tito_i_partija@ polirao sam ih nekom pastom za aluminijum,inace gume su napred 175/65,a pozadi 185/60,samo ih jos nisam namontirao,jel se nadam da cu naci neke sa profilom 50,ali izgleda slaba vajda,tesko se nalaze,a i kad ih nadjem stave neke ogromne cene,npr za 4 polovne gume 175/50 lik trazi 250e:icon_eek:
 
Član
ali meni trebaju 14ice,inace gledao sam da je jedna guma 175/50 R14 Pireli P6000 100e,ali opet malo mi je nelogicno da guma tog precnika bude toliko
 
ako ti kaci sa 55, kacice i sa 50...cent razlike, al u visinu, a kod kacenja te ustvari jebe sirina...nema ti pomoci...ko i kod mene suti i trpi dok ne prosiris blatobrane...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top