problem

problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam problem sa podizacima stakala otisla su mi na 3 stakla motorcici samo jedno mogu dizati zna li iko koga da mi to moze napraviti mislim da zamijeni motorcice tj da on sve kupi i napravi a ja mu platim sve...imali iko u sarajevu to da radi molim vas potrebno mi je hitno idem u austriju za 5 dana tako da to moram napraviti
 
Član
e pa moja preporuka vrati mehanicke podizace jer ces samo pobacati brdo para na te elektricne KOD GOLFA SU SMECE moja prijateljska prepopruka
kod prijatelja u servisu je 3 puta mjenjao covjeku na golf 3 stavljao nove kupljene u unitrade-u i nisu izdrzali ni pola godine crknu i lik je vratio sve mehanicko i nema problema vise
iskreno nemoj bacati pare na to
 
Član
Kako ti kaze bmw, il vrati mehanicke il kupi orginalne el. podizace stakala za Golfa 3. Ja u porodici imam Golfa 3 vise od 10 godina, ima sva cetiri elektricna podizaca stakala - serijski i jos uvijek svi rade...
 
Član
kod golfa pucaju sajle na podizačima kablovi u vratima ili odlaze prekidači treba sve provjerit
prvo kablove u gumi na vratima
 
ja sam se predstavio u novim clanovima pogledaj malo bolje... zna za to da brzo odu znate li ikog da bi mi to mogo uraditi u sarajevu..mozete li mi dati broj ili bilo sta ko to radi...hvala
 

IGY

Član
devilSnight je napisao(la):
ja sam se predstavio u novim clanovima pogledaj malo bolje... zna za to da brzo odu znate li ikog da bi mi to mogo uraditi u sarajevu..mozete li mi dati broj ili bilo sta ko to radi...hvala

nije upuceno tebi nego "Zoki"
 
Član
auta su mi profesija a motor vozim radi uživancije inače član moto kluba silver wings brčko
 

IGY

Član
imas podforum novi clanovi tamo treba to da odradis, inace ce te admini obrisati
ovo ti je prijateljski savjet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top