Problem

Problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas isao u grad i vidim da mi je desna tena mokra, kontam od cega kad ono kaplje mi nesto unutar auta iznad papucice za gas! Da li je to onaj mali hladnjak ili sta vec! I jel to veliki problem! :icon_eek:

HVALA!
 

IGY

Član
nije veliki problem nije to ni skupo, ali je jebeno za promjeniti, moras sve rastaviti naprjed u nutra na sredini konzole, ali prije toga pokusaj nasuti onaj prah za zacepljivanje hladnjaka, ali pazi da ti motor bude vruc, znaci kad se upali ventilator sipaj po malo i pusti neka ide lagano, i nakon toga ostavi auto 15-ak minuta da radi da se to sve fino izmjesa, da ti se gdje ne napravi cep.
 
Član
OK! Tnx!
Sad kod majstora bio i ne curi ko u inat, zagrijao auto, malo gaso. palio grijanje, ma ni kapi!
 

IGY

Član
hajd super ako je tako, a mozda nije to, mozda ti pusta vodu unutra pokusaj malo da zaljevas auto naprjed oko haube i sajbe zna se zavuci neka rupica, ili mozda cekaj kisu, ili da ti jos neko da neki savjet vidis da je forum pun nekih inzinjera a kad nekome treba nesto konkretno nemaju pojma zalosno, 60 puta pogledano koji je problem a imas jedan ponudzen odgovor, a evo ti sad d drugi i zovi ako ti bude trebala pomoc
 
Član
Meni je pukla cijev od kilera u voznji i svu vodu na noge:lol: jebada treba cilu tablu skidati uvijek bude viska dijelova.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
jeli ti zdrava ona plastika sto prekriva mjesto gdje ti je broj sasije i motor brisaca??

Jeste citava je, al mi je Igi danas na vrbanji rekao da i onu plastuku sto prekriva broj sasije zalijepim ili malo bolje namijestim!
Hvala vam!
 
Član
PRVO PROVJERI ISPOD PLASTIKE BRISACA DA TI NEMA PRLJAVSTINE I OCISTI RUPE ZA ODVOD VODE JER SE ZNAJU ZACEPIT I ONDA VODA UDE NA MOTOR HLADENJA AKO NIJE TO ONDA JE HLADNJAK MALI KAD SE UGRIJE RASIRI SE MATERIJAL I ZATVORI RUPU ON TI JE ZA GOLFA 2 25 KM A RUKE SU 50 KM A NI ZA ZIVU GLAVU NE STAVLJAJ PRAH JER CES NAPRAVIT BELAJ U MOTORU MOZES ZACEPIT DIHTNG FGLAVE ILI DOVOD VODE U BOCU ITD....OVO ZNAM IZ ISKUSTVA
 

IGY

Član
Zerr je napisao(la):
PRVO PROVJERI ISPOD PLASTIKE BRISACA DA TI NEMA PRLJAVSTINE I OCISTI RUPE ZA ODVOD VODE JER SE ZNAJU ZACEPIT I ONDA VODA UDE NA MOTOR HLADENJA AKO NIJE TO ONDA JE HLADNJAK MALI KAD SE UGRIJE RASIRI SE MATERIJAL I ZATVORI RUPU ON TI JE ZA GOLFA 2 25 KM A RUKE SU 50 KM A NI ZA ZIVU GLAVU NE STAVLJAJ PRAH JER CES NAPRAVIT BELAJ U MOTORU MOZES ZACEPIT DIHTNG FGLAVE ILI DOVOD VODE U BOCU ITD....OVO ZNAM IZ ISKUSTVA

vidim da volis pomagati, ali pak da prvo vidis datum kad je tema postavljena, neki su ljudi i auta promjenili od tad, a da ne pricam o tom poblemu da je rijesen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top