Problem

Problem

Vako prilokom kretanja 1.2.3.4 itd brzina prikom pustanja kvacila normlano jel auto mi trzne kao da udari kvacilo po meni dobro odmah na vrhu odvaja cim malo nogu pomjeri auto krece i kad ubacim u 5 brzinu prilkom voznje to jest gas nista se ne cuje cim pritisnem kvacilo cujr se neko malo skrganje samo u 5 brzini ostalo je ok radi se u bori 1.9 85kw 2000g auto oma extra rad motora ne lupka nista samo kao sto sam naveo gore samo prikom pustanja kvacila kao da su mu svi nosaci stradali pa ako moze da mi kazetw o cemu se radi hvala unapeijed
 
Vako prilokom kretanja 1.2.3.4 itd brzina prikom pustanja kvacila normlano jel auto mi trzne kao da udari kvacilo po meni dobro odmah na vrhu odvaja cim malo nogu pomjeri auto krece i kad ubacim u 5 brzinu prilkom voznje to jest gas nista se ne cuje cim pritisnem kvacilo cujr se neko malo skrganje samo u 5 brzini ostalo je ok radi se u bori 1.9 85kw 2000g auto oma extra rad motora ne lupka nista samo kao sto sam naveo gore samo prikom pustanja kvacila kao da su mu svi nosaci stradali pa ako moze da mi kazetw o cemu se radi hvala unapeijed
Kada je mjenjati zamajac? Ako nije mjenjati do njega je
 
Član
Vako prilokom kretanja 1.2.3.4 itd brzina prikom pustanja kvacila normlano jel auto mi trzne kao da udari kvacilo po meni dobro odmah na vrhu odvaja cim malo nogu pomjeri auto krece i kad ubacim u 5 brzinu prilkom voznje to jest gas nista se ne cuje cim pritisnem kvacilo cujr se neko malo skrganje samo u 5 brzini ostalo je ok radi se u bori 1.9 85kw 2000g auto oma extra rad motora ne lupka nista samo kao sto sam naveo gore samo prikom pustanja kvacila kao da su mu svi nosaci stradali pa ako moze da mi kazetw o cemu se radi hvala unapeijed
Ako se cuje samo u 5-oj to kao strugsnje ili huci, to je vjerovstno lezaj otisao u mjenjacu. Ako u ostalim nema tog zvuka a samo u 5-oj ima.
 
Član
Pa vako primjetio sam da samo u 5 brzini a prilikom voznje kad nr dajem gas cujr se kao malo lagano struganje sta bi yo moglo bit da nije zamajac mozda
Zamajac se cuje u svim brzinama, ako se cuje samo u nekim brzinama, pogotovo kad se oduzme gas ili optereti punim gasom na nizim obrtajima, onda ti je to lezaj neki u mjenjacu, luft u mjenjacu itd. Zamajac kad ode cuje se u svim brzinama.
 
Top