Problem za problemom

Problem za problemom

Poz ekipa, pisao sam vec da imam problema sa autom, tj. da mi
padaju obrtaji i da auto povileni sam od sebe i skoce obrtaji na 8 hiljada u toku voznje.
Sam od sebe to sve radi...
Otisao kod elektricara, prikopco ga, nasao gresku na landa sondi...

Odem na otpad, kupim drugu, zamjenimo je, prikopcamo ponovo auto na dijagnostiku, nema vise greske
po njihovom auto potpuno ispravno....


Nije, ponovo mi padaju obrtaji i auto dobija ubrzanje sam od sebe kad skoce ti
glupi obrtaji na 8 hiljada.....................ugasim auto na sred ceste, upalim ga, on ponovo divlja u mjestu
na leru cak na tih istih 8 hiljada...............gasi pali par puta dok ne dodje sebi...

Sta dalje da radim? Nisam pametan...govorili ste da je mozda do leptir gasa, majstor ne da reci...
 
Član
Mislim da će ti bolje pomoći ako napises koji je auto u pitanju (godiste,motor i prerade)
 
Član
Mislim da nije elektronski...sajla je...kod nas jedan sluzbeni bio tako sam od sebe dizao obrtaje....zamjena karburatora rjesila problem....
 
nisam pametan... da ne lupam pare i ne kupujem djelove a poslije nema ucinka... ne znam sta uraditi a problem jeste
 
Član
sto ti zakuca u blokadu a ti nisi pritisnuo gas to moze biti da ti upadne nest i zaglavi klapnu, pregledaj dobro jer kod tebe je na sajlu gas, sto znaci da ne moze dodati sam sebi gas osim ako nesto ne upadne u i zaglavi klapnu, kao sto je mom tecicu bilo na clio. Sto ti padaju obrtaji kad pustis gas, oni padaju nisko, ako ti se to desava onda ti je ona elektronika sa strane sto ide steker na nju sa sve mi se cini 4 pina, odes na otpad i kupis kompletnu klapnu sa tom plocicom na sebi (dobropogledaj da nije neko skidao i prckao kad budes uzimao) i stavi i neces imati problema sa padanjem obrtaja na leru ili gasenjem.
 
sto ti zakuca u blokadu a ti nisi pritisnuo gas to moze biti da ti upadne nest i zaglavi klapnu, pregledaj dobro jer kod tebe je na sajlu gas, sto znaci da ne moze dodati sam sebi gas osim ako nesto ne upadne u i zaglavi klapnu, kao sto je mom tecicu bilo na clio. Sto ti padaju obrtaji kad pustis gas, oni padaju nisko, ako ti se to desava onda ti je ona elektronika sa strane sto ide steker na nju sa sve mi se cini 4 pina, odes na otpad i kupis kompletnu klapnu sa tom plocicom na sebi (dobropogledaj da nije neko skidao i prckao kad budes uzimao) i stavi i neces imati problema sa padanjem obrtaja na leru ili gasenjem.
hvala ti, a evo upravo mi drugi majstor kolega sto radi u mercedes servisu trazio samo kod motora, i rekao da je ler klapna i da se moze rjesiti problem ;)
nadam se da necu opet baciti pare kao za landa sondu
 
Top