Problem Xenoni još jedno pitanje

Problem Xenoni još jedno pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja, uzeo sam Xenone H7 8000K, ali imam problem.....
Sve sam pospajo po ps ali nemogu da zavrnem sijalicu u far, riječ je o Astri G,
Ak neko ima neko zna neka pise , svaki savjet dobro dosao

Hvala;)
 
RE: Problem Xenoni

Ne znam kako je kod tebe na astri, kod mene je na passatu smetala metalna zicica koj drzi sijalicu, pa sam je morao skidati, malo savijati i provlaciti preko zicica od xenona, a plastike koje zatvaraju farove sam morao sijeci i provlacitit djekove kroz njih.
Najbolje daj koju slikicu pa da vidimo sta mozemo uraditi i u cemo je tacno problem.
 
Član
RE: Problem Xenoni

zen3dom je napisao(la):
Ne znam kako je kod tebe na astri, kod mene je na passatu smetala metalna zicica koj drzi sijalicu, pa sam je morao skidati, malo savijati i provlaciti preko zicica od xenona, a plastike koje zatvaraju farove sam morao sijeci i provlacitit djekove kroz njih.
Najbolje daj koju slikicu pa da vidimo sta mozemo uraditi i u cemo je tacno problem.


jbg nemam slika nisam nista sliko dok sam to radio
nema buraznikakve zice sto drzi samo stari konektor koji se zavrne u far
nikakve plastike nema samo leziste z sijalicu al je u ovom slucju preveliko

fakat neznam sta da radim:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Problem Xenoni

Deyo je napisao(la):
eldin84 je napisao(la):
Pozz raja, uzeo sam Xenone H7 8000K, ali imam problem.....
Sve sam pospajo po ps ali nemogu da zavrnem sijalicu u far, riječ je o Astri G,
Ak neko ima neko zna neka pise , svaki savjet dobro dosao

Hvala;)

Moraš bataliti one gume što idu preko, inače ne može.. koliko ja znam.
Braze nema guma nikako u tome i jes problem
 
Član
RE: Problem Xenoni

Kod tebe je ona lula plasticna, trebas je izbusiti, provuci kablove od xenon sijalice kroz nju i zavrnuti.. Ako ne znas to odraditi pripremi 20km :lol::lol:
 
Član
RE: Problem Xenoni

edo_16v je napisao(la):
Kod tebe je ona lula plasticna, trebas je izbusiti, provuci kablove od xenon sijalice kroz nju i zavrnuti.. Ako ne znas to odraditi pripremi 20km :lol::lol:


hvala buraz al naso slikice vidi pa cu abd da to odradim al hvala ti opet;)

edo_16v je napisao(la):
Kod tebe je ona lula plasticna, trebas je izbusiti, provuci kablove od xenon sijalice kroz nju i zavrnuti.. Ako ne znas to odraditi pripremi 20km :lol::lol:

a samo da te pitam kad abd kasnije nekad budem vraco obicne sijalice jel problem neki bude zato sto se to radi;)
 
Član
RE: Problem Xenoni

Jeste problem, neces moci vratiti u to isto, morat ces kupiti te dvije nove lule..
 
Član
RE: Problem Xenoni

Ev mene opet... reko da ne otvaram novu temu....
Da li neko zna kako da nastimam snop na farovima, sad nakon sto sam stavio xenone pojavilo mi se to da na mjestima imam jace svjelo a na nekim slabije i malo mi baca na stranu vise.....:icon_question:
 
Član
heh pa tako ti je to sa xenonom na obicnim farovima bez sociva.. mora bacat svugdje jer nije kontrolisana svjetlost i jer nije predvidjen xenon da ide na far bez lece
 
Član
Astra je napisao(la):
heh pa tako ti je to sa xenonom na obicnim farovima bez sociva.. mora bacat svugdje jer nije kontrolisana svjetlost i jer nije predvidjen xenon da ide na far bez lece

znam to sve je to ok al zasto onda baca sjena razlicite
 
Član
Mozda neznam , ja sumnjam isto na nju mozda je tram malo okrenuti u prvcu kazaljke na satu hehe:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top