Problem Vw polo 6n radi na tri klipa

Problem Vw polo 6n radi na tri klipa

Ovim putem bih vas upoznao sa promlemom koji imam sa svojim polom 6n.
Radi se o tome da auto radi na tri klipa na mnjim obrtajima i ler gasu.
Pregledao sam sve(svjecice nove,kablovi od svjecica novi,bombina uredu,razvodna uredu,bregasta uredu,dizne uredu,kompresija uredu,motora elektronika uredu.)ali auto i dalje radi na 3 klipa.
 
Član
Onda idi nekome ko ima dobar dijagnostički uredjaj i zna se koristiti njime da odradi data logging u vožnji.
 
Član
Da li ti dolazi gorivo uopste do tog cilindra? Bez varnice, zraka , goriva ne moze. Moguce da je nesto od toga.
 
Provjeri instalaciju na diznama multimetar u ruke i svaki konektor ispitaj sa svake dizne jer jedna zica zna zezat svu situaciju
Dzek sa dizne i dzek na spoju instalacije i ispitaj na samu elwktroniku dali je instalacija ok
Sve je do losih kontakata pocet ce ti ljudi govorit da su karike osle provjeri instalaciju 100% je do nje
 
Provjeri instalaciju na diznama multimetar u ruke i svaki konektor ispitaj sa svake dizne jer jedna zica zna zezat svu situaciju
Dzek sa dizne i dzek na spoju instalacije i ispitaj na samu elwktroniku dali je instalacija ok
Sve je do losih kontakata pocet ce ti ljudi govorit da su karike osle provjeri instalaciju 100% je do nje
Provjerio sam i stalaciju i sve je uredu ima signal od motorne elektronike,kad izvadim dizne i verglam sve 4 dizne bacaju gorivo.
 
Član
Jel taj auto ima cetri bobine ili jednu sa razvodnom kapom i kablovima
Sad videh(procitah) da ima razvodnu kapu, to kad radi na tri klipa ti skini drugi kabal sa svecice i vidi jel baca varnicu izmedju kabla i svecice, ako baca ti proveri svecicu a ako ne baca proveri kontakte na spoju kabla i razvodne kape i sam kontakt u razvodnoj kapi
Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel taj auto ima cetri bobine ili jednu sa razvodnom kapom i kablovima
Sad videh(procitah) da ima razvodnu kapu, to kad radi na tri klipa ti skini drugi kabal sa svecice i vidi jel baca varnicu izmedju kabla i svecice, ako baca ti proveri svecicu a ako ne baca proveri kontakte na spoju kabla i razvodne kape i sam kontakt u razvodnoj kapi
Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Danas sam stavio novu razvodnu kapu,i auto dosta bolj radi,to jest ne trza samo zna npr kad u 3 ubacim i bude na 1300 obrtaja i dadnem malo gasa zatrza skroz malo, sad nez jel to normalno da malo trzne kad mu se da malo gasa
 
Top