Problem,voda odnekle ulazi

Problem,voda odnekle ulazi

Član
Ovako,golf4,kad pada jaka kisa voda ispod volana se pojavi,ali znaci gumena prostirka sa gornje strane suva,a ispod mokra malo,vlazna,tepih sa svih strana suvi???Nije mi jasno nikako odakle dolazi,msm kako se slijeva

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Eto slika kako izgleda
c1bd68955c611b7edb224e86b1df4901.jpg
ad380cf08a9c891d7960a46208454506.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Da li je mozda skidan onaj tapacirung ( ili kako se vec zove ) sa unutrasnje strane vrata ( onaj plastici dio na kome se nalazi rucica za otvaranje vrata spustanje prozora i ostalo ). Imao sam nesto slicno na skoda fabiji, naime isto je ulazila voda samo na zadnjem dijelu, na mjestu iza vozaca i suvozaca, bio je problem sto su skidani oni tapacrunzi na vratima sa unutrasne strane, tu bi se prije ponovnog montiranja trebao ubaciti neki kao dihtung da ne pusta vodu unutra, najjednostavnije rjesenje je bilo skinuti onaj tapacirung i nanijeti silikon na mjestu gdje ta plastika dodiruje vrata ( metal ) i zasarafati tapacirung poslije toga nije se desavalo da pusta vodu unutra.
 
Član
Evo sad sam bio skinuo brisače(jedva),pa onu plastiku,kad na lijevoj strani,odlijepila se izolacija i pala na odvod,taj sam dio izolacije odsjekao i oslobodio rupu za odvod,sad cu cekati malo jacu kisu da vidim da li to bio problem,a sve ukazuje da jeste....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Evo sad sam bio skinuo brisače(jedva),pa onu plastiku,kad na lijevoj strani,odlijepila se izolacija i pala na odvod,taj sam dio izolacije odsjekao i oslobodio rupu za odvod,sad cu cekati malo jacu kisu da vidim da li to bio problem,a sve ukazuje da jeste....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Sta imas cekat,kantu vode i isprobaj
 
Član
A odavno sam primjetio da malo bude mokro na lijevoj strani ispod volana,kad je jaca kisa i danas odlucio prvo pocetak odvoda da provjerim,i naisao da je bas taj na lijevoj strani pokriven dijelom izolacije neke,vidjecemo sta ce dalje biti....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Top