problem sirena ne radi

problem sirena ne radi

Član
sad kad ja pocnem svoje kvarove iskazivat to ce bit drama,salim se,znaci ne radi mi svirena golf 1 u pitanju,znaci prije je radila ali kad okrenem volan ona je svirala ko luda i ja je isklucio da ne svira u svakoj krivini i prije neki dan je ponovo skopcam kad ne radi nikako niti se cuje dole onaj djavo kako skljoca,sad sta moze biti?
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

pregledaj osigurace prvo, onda vidi da li dolazi struja na nju( uzmi brifer i nek ti neko pritisce dugme) ako dolazi struja riknula ti svirena, ako ne dolazi provjeri relej e ako nije do njaga onda je do onih kontakt na volanu;)
 
RE: evo mene opet s kvarovima

Mozda ti je osigurac pregorio,provjeri pa zamjeni.Mozda su ti se zice spojile i pregorio. Osigurac pa onda ostalo dok ne dodjes do rjesenja ;)
 
RE: evo mene opet s kvarovima

svirenu mozes provjeriti i ovako,skines je skopcas 2 zice na kontakte,jednu na +,jednu na -,i na akumulator i vidis svira li...........:cool::cool::cool:
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

moze bit svasta,moze bit da ne dolazi na nju struja,moze bit da je izgorila,svasta nesto,uglavnom poslusaj raju sto ti kaze,prvo provjeri sirenu na akumulatoru,spoji je,ako proradi ides dalje,osigurace,ako je sve ok,onda trazi kvar na volanu;)
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

nevallja ti volan nepravi kontakt izmedu sirene na volanu i stubu volana
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

provjeri ima li ti vreteno masu,ako nema dovedi masu na letvu volana.
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

e ljudi danas se konacno nakanih da ovu svirenu gledam,pravim, skinuo je i prikopco na akomulator,svira,znaci radi svirena,a prije nekog vremena sam kupio onaj sportski volan i bas gledo kako je skopcana svirena stavim sve probam opet ne moze,mora bit do releja 100%,e sad kako da znam koji je relej,da gazamjenim,ako neko ima keca nek mi slika ako moze koji je kod njega relej pa da ga zamjenim,dosadilo mi bez svirene;)
 
Član
RE: evo mene opet s kvarovima

i kod mene ne radi,nisam se htio peglat skidat volan,ovo ono,napravio sam sirenu na poseban prekidac;););),bar dok se ne nakanim skinut volan
 
Član
RE: problem svirena ne radi

spojis sirenu kako bi je i spojio,normalno plus,minus,samo negdje u pola + stavis prekidac,koji mora imat masu,i to je to,,ja imam onaj prekidac koji se spusta gore dole,ne moze ostat u polozaju u kojem kroz njega prolazi struja,svira dok ja drzim,cim pustim prestane
 
Član
RE: problem svirena ne radi

ArminM je napisao(la):
spojis sirenu kako bi je i spojio,normalno plus,minus,samo negdje u pola + stavis prekidac,koji mora imat masu,i to je to,,ja imam onaj prekidac koji se spusta gore dole,ne moze ostat u polozaju u kojem kroz njega prolazi struja,svira dok ja drzim,cim pustim prestane

izv.ali ja nista nisam skonto,kako da prekidac skopcam:icon_rolleyes::lol:
 
Član
RE: problem svirena ne radi

dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
spojis sirenu kako bi je i spojio,normalno plus,minus,samo negdje u pola + stavis prekidac,koji mora imat masu,i to je to,,ja imam onaj prekidac koji se spusta gore dole,ne moze ostat u polozaju u kojem kroz njega prolazi struja,svira dok ja drzim,cim pustim prestane

izv.ali ja nista nisam skonto,kako da prekidac skopcam:icon_rolleyes::lol:

samo prekidacem prekines dovod struje na sirenu,,eto to ti je sav posao
 
Top