Problem seat ibiza 1.2 benzin.Auto se trese prilikom kretanja

Problem seat ibiza 1.2 benzin.Auto se trese prilikom kretanja

POZZ.Imam problem sa seatom ibizom 2003 godina 1.2 benzin..Pa bi molio ako je se ko susreto s tim da mi preporuci sta da radim..Problem je sledeci,kad krecem auto na vrlo malom gasu auto se trese nenormalno i ko skripi nesto al na prekide isto se desava kad samo krecem sa kvacilom tada se najvise cuje znaci bez gasa.. A prilikom davanja malo jaceg gasa kad krecem sa nekih 2-3 hiljade obrtaja sve ok...i isto imam problem kad idem drugom pa pustim gas pri malim obrtajima osjetim kao trese se kvacilo(papucica od kvacila i vibracije neke osjetim)..
 
Član
Meni je tako bilo na skodi 1.2 3klipa i na kraju je bila propala korpa , ne 100 % al gotova 90 % , auto je drhtalo sve dok ne nabijem 2-3k da krenem , a kvacilo je odvajalo i kretalo sve u hodu od max 1.5 cm , zamjenio set kvacila , sad papucica mekana da je prstom doslovno mogu pritisnut
 
Meni je tako bilo na skodi 1.2 3klipa i na kraju je bila propala korpa , ne 100 % al gotova 90 % , auto je drhtalo sve dok ne nabijem 2-3k da krenem , a kvacilo je odvajalo i kretalo sve u hodu od max 1.5 cm , zamjenio set kvacila , sad papucica mekana da je prstom doslovno mogu pritisnut
i meni se isto desava i ovo je 3 klipa..majstor mi je rekao korpa pa eto cekam termin pa da promijenim..pa cu vidjet jel to to..
 
Član
Isti slucaj sam imao , na laganom gasu treslo pri kretanju , a sa jacim gasom krene bez treskanja . Bilo do korpe , kad smo skinuli lamela bila dobra , al je zamijenjen komplet set ...
 
Top